НОВОСТИ ДНЯ: В ВСУ с начала года набрали более четырех тысяч контрактников  Ткаченко просит Кличко согласовать передачу Гостиного двора МКИП  В Україні вже 1364705 випадків COVID-19, за добу 7235 нових  Украине прогнозируют небольшой мокрый снег и до 15° тепла  В Киеве решили защитить фасады от «дикой» рекламы  Рада предлагает «прикрепить» детсады к домашним адресам  "Плюсы" почти вытеснят ночные морозы в Украине: где в среду погода будет самой теплойвсе новости дня
Политика
Украина
26.01.2021 236

Мінінфраструктури планує концесію вокзалів у форматі 1+1

Міністерство інфраструктури готується до концесії шести великих залізничних вокзалів, до кожного з яких долучать по одному меншому.

vokzal-neww

Про це в інтерв'ю "РБК-Україна" розказав міністр Владислав Криклій.

"У нас шість вокзалів зараз готуються до концесії, включаючи київський вокзал. Ми дійшли до думки, що великі вокзали, які є свого роду магнітами, будемо у концесії передавати не поодинці, а таким собі набором. Це буде, найімовірніше, як нам рекомендує наш партнер Світовий банк, IFC, у форматі 1+1: тобто один великий вокзал і один менший вокзал. Тоді ми можемо знаходити стратегічного концесіонера, який зацікавлений у великому вокзалі. Маленький йому буде у донавантаження", - розказав міністр.

Для прикладу, вокзал у Чопі можуть дати в парі зі Львовом.

Також планується концесія вокзалів у Вінниці, Миколаєві, Дніпрі, Харкові.

На думку Криклія, така концесія буде справедливою, забезпечить швидке перетворення вокзалів на торгово-розважальні зоновані комплекси, гарантуватиме прозорі надходження та позбавить державу збиткових активів.

Міністр додав, що концесія вокзалів може стартувати вже цього року.

Оценка материала:

5.00 / 1
Мінінфраструктури планує концесію вокзалів у форматі 1+1 5.00 5 1
Политика / Украина
26.01.2021 236
Еще материалы раздела «Украина»