НОВОСТИ ДНЯ: Креминь призывает готовиться к экзаменам по украинскому по правописанию 2019 года  Украину зальет дождями и грозами: появился свежий прогноз погоды  В Украине планируют отказаться от «писем счастья» для водителей  В Раду проходять чотири політсили – опитування  Медведчуку придется пройти через суд — Офис Президента  День пам’яті українців, що рятували євреїв у Другій світовій, вперше відзначатимуть цьогоріч  Новое правописание остается: суд отменил решение ОАСКвсе новости дня
29.01.2021 284

IKEA назвала дату відкриття першого магазину в Україні

Шведська компанія IKEA, найбільший у світі ритейлер меблів і товарів для дому, офіційно оголосила про відкриття магазину 1 лютого в столичному ТРЦ Blockbuster Mall.

У компанії попередили, що під час відкриття будуть діяти карантинні заходи: в магазині зможе одночасно перебувати щонайбільше 500 осіб, повідомляє ЛІГА.net.

"Магазин міського формату в Києві стане першим магазином IKEA в міському форматі в регіоні Південно-Східної Європи (Україна, Румунія, Хорватія, Сербія та Словенія). Такий формат-частина нової стратегії компанії, мета якої – стати ближче до людей у центрі міст і зробити свої рішення і послуги для будинку ще доступнішими", – наголоcили в компанії.

Оценка материала:

5.00 / 1
IKEA назвала дату відкриття першого магазину в Україні 5.00 5 1
Бизнес / Рынки и компании
29.01.2021 284
Еще материалы раздела «Рынки и компании»