НОВОСТИ ДНЯ: У ЄС відповіли, чи будуть вводити обмеження на вʼїзд для чоловіків з України  Піонтковський назвав найбільш вразливе місце Путіна  Сухо і комфортно, але ще не літня спека: якою буде погода на початку тижня  Має товсту папку з компроматом: Жданов розповів, як Путін "викручує руки" Орбану  "Контрнаступ ЗСУ буде стрімким": американський генерал спрогнозував кульмінацію боїв  "Тисяча вбитих росіян на день - замало": Естонія зробила висновки з війни в Україні  До України суне циклон: якої погоди очікувати у понеділок, 5 червнявсе новости дня
29.01.2021 587

В Україні поліпшиться мобільний зв'язок і інтернет

В Україні збільшили норми випромінювання, це дозволить поліпшити якість мобільного зв'язку та швидкісного інтернету. Про це повідомляє пресслужба Міністерства цифрової інформації.

Указом МОЗ підвищений гранично допустимий рівень електромагнітного поля для радіотехнічного обладнання, що працює в діапазонах дуже високих, ультрависоких, надвисоких і надзвичайно високих частот, з 10 до 100 мкВт/см2, повідомляє ЛІГА.net.

"Підвищені норми дозволять збільшити потужність існуючих станцій, що в свою чергу покращить рівень сигналу на території, де вже є покриття, або збільшить радіус дії базових станцій, тобто розширить покриття", – відзначають в Мінцифри.

Очікується, що підвищення норм дозволить додати на існуючих локаціях нові діапазони, що підвищить якість зв'язку і дозволить застосовувати нові технології.

Мінцифри, посилаючись на власне дослідження, заявляє, що випромінювання базових станцій є безпечним для здоров'я. При цьому в міністерстві вважають, що нові норми все ще набагато жорсткіше, ніж в більшості країні Європи чи Америки.

"Мета Мінцифри до 2024 року – забезпечити доступ до широкосмугового інтернету 95% населення. Доступний інтернет для нас важливий, оскільки завдяки йому Мінцифри зможе впроваджувати цифрову трансформацію України, створювати зручні послуги", – зазначили у відомстві.

Оценка материала:

5.00 / 1
В Україні поліпшиться мобільний зв'язок і інтернет 5.00 5 1
Бізнес / Ринки та компанії
29.01.2021 587
Еще материалы раздела «Ринки та компанії»