НОВОСТИ ДНЯ: Штатам следует признать Украину основным союзником вне НАТО – Ходжес  Креминь призывает готовиться к экзаменам по украинскому по правописанию 2019 года  Украину зальет дождями и грозами: появился свежий прогноз погоды  В Украине планируют отказаться от «писем счастья» для водителей  В Раду проходять чотири політсили – опитування  Медведчуку придется пройти через суд — Офис Президента  День пам’яті українців, що рятували євреїв у Другій світовій, вперше відзначатимуть цьогорічвсе новости дня
11.02.2021 268

Проїзд у маршрутках Київщини може подорожчати на 10-25%

Вартість проїзду у громадському транспорті Київської області зросте з 15 лютого, на деяких маршрутах подорожчання може скласти від 10 до 25%.

Про це заявив керівник Асоціації автоперевізників Київщини Олексій Павленко, повідомляє Укрінформ.

«‎Подорожчання вартості проїзду на Київщині однозначно буде, починаючи з 15 лютого на деяких маршрутах подорожчання складе від 10 до 25%...Зросла мінімальна зарплата, вдарило обмеження кількості пасажирів у салоні, спад пасажиропотоку, люди перейшли на віддалену роботу, все зросло в ціні. Тому це можна назвати не подорожчанням, а індексацією тарифу», - сказав Павленко.

Він зауважив, що подорожчання необхідне також і для забезпечення оновлення автопарку.

Павленко розповів, що з 1 лютого вже відбулося подорожчання у Баришівському, Згурівському та Ірпінському районах.

Також він нагадав, що приватні перевізники, згідно з українським законодавством, самостійно можуть змінювати вартість проїзду.

Оценка материала:

5.00 / 1
Проїзд у маршрутках Київщини може подорожчати на 10-25% 5.00 5 1
Бизнес / Рынки и компании
11.02.2021 268
Еще материалы раздела «Рынки и компании»