НОВОСТИ ДНЯ: В NASA обещают отправить первую женщину на Луну в ближайшие 10 лет  Снег, дожди и по-зимнему морозные ночи: прогноз погоды на неделю  В Киеве 9 марта состоится акция солидарности с крымчанами  В Турции уже собирают партию беспилотников Bayraktar TB2 для Украины  Погода "подарит" украинкам на 8 марта больше снега и дождей  Израиль начал третью фазу выхода из локдауна  В Україні вже 1198254 випадків COVID-19, за добу 5572 новихвсе новости дня
Бизнес
Экономика
23.02.2021 449

Нацбанк назвав умови чергового траншу МВФ

  Для досягнення домовленостей з МВФ Україні необхідно вирішити деякі проблемні питання у фіскальній, енергетичній і антикорупційній сферах. Про це заявив глава Нацбанку Кирило Шевченко на зустрічі з послами країн G7.

Про це повідомляє прес-служба регулятора у вівторок, 23 лютого.
Під час роботи місії представники України спільно з МВФ визначили подальші конкретні кроки, "які стануть сигналом нашої відданості у продовженні співпраці".
"Що стосується частини програми в рамках відповідальності НБУ, то в нас немає непорозумінь з експертами Фонду", - додав Шевченко.
На зустрічі сторони обговорили перспективи продовження співпраці з МВФ, створення спеціалізованого фінансового суду, зниження частки непрацюючих кредитів, приватизацію державних банків, а також приєднання Ощадбанку до Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.
У свою чергу, Шевченко підкреслив, що НБУ виступає за продовження переговорів між ЄБРР і Ощадбанком. Для того, щоб відбулося входження іноземного інвестора в капітал Ощадбанку, банк повинен приєднатися до Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. Для цього підготовлено відповідний проект закону. Це, а також реструктуризація боргу Фонду гарантування перед Мінфіном дозволить збільшити гарантовану суму відшкодування вкладникам.

 

Оценка материала:

5.00 / 1
Нацбанк назвав умови чергового траншу МВФ 5.00 5 1
Бизнес / Экономика
23.02.2021 449
Еще материалы раздела «Экономика»