НОВОСТИ ДНЯ: Как приготовить шарлотку: инструкция для начинающих  В МОН рассказали, могут ли из-за карантина продлить учебный год  В Украине ожидается прохладная погода, возможны осадки  Кулеба о российской агрессии: сейчас не 2014 год, Украина и мир готовы  15 кулинарных хитростей, как использовать фольгу на кухне  ПЦУ сделала заявление из-за обострения ситуации возле границ Украины  «Украинский Фаберже» с Волыни установил два мировых рекордавсе новости дня
Бизнес
Экономика
27.02.2021 337

Україна отримає лише один транш МВФ - Fitch

Україна отримає лише один транш МВФ у 2021 році, вважають у рейтинговому агентстві Fitch Ratings.

Про це йдеться в повідомленні агентства в суботу, 27 лютого.

При цьому Fitch прогнозує більший обсяг випуску Україною єврооблігацій, ніж запланований на 1,4 млрд доларів.

Агентство зазначає, що завершення першого перегляду програми Stand-by пов'язане зі значним ризиком. Зокрема, буде проблематично схвалення парламентом законодавства про боротьбу з корупцією і судовою реформою.

"Ми бачимо дещо менший ризик реалізації іншої важливої нової вимоги SBA, яка стосується скасування грудневого тимчасового обмеження цін на газ", - йдеться в повідомленні.

У Fitch вважають, що більший політичний стимул для виконання умов МВФ з'явиться в другій половині 2021 року. Це буде пов'язано з необхідністю виплати 2,2 млрд доларів у вересні і різким збільшенням потреби у фінансуванні бюджету ближче до кінця року.

"Кошти уряду в розмірі 3 млрд доларів (1,8 млрд доларів в іноземній валюті), більш легкий графік погашення протягом наступних шести місяців і доступна внутрішня ліквідність забезпечують деякий простір для фінансування", - йдеться в повідомленні.

Оценка материала:

5.00 / 1
Україна отримає лише один транш МВФ - Fitch 5.00 5 1
Бизнес / Экономика
27.02.2021 337
Еще материалы раздела «Экономика»