НОВОСТИ ДНЯ: Астрономы обнаружили новые частоты из загадочных быстрых радиовсплесков   В Египте раскопали изумрудные рудники времен Древнего Рима  Тираннозавр терроризировал Землю намного больше, чем считалось   Пасхальная корзина за год подорожала на четверть  На початку тижня Україну прогріє до +15°  СБУ начала антитеррористические учения по всей стране  NASA показывает резкое искривление двоичных черных дыр все новости дня
Жизнь и Стиль
Общество
02.03.2021 155

У ВООЗ вважають, що перемогти пандемію до кінця року нереально

Керівник програми з надзвичайних ситуацій Всесвітньої організації охорони здоров'я доктор Майкл Раян заявив, що перемогти пандемію ковіду до кінця 2021 року нереально, але ефективна вакцинація може впоратися з найгіршими її наслідками: смертями і госпіталізаціями.

Світ має сфокусуватися на зведенні передачі коронавірусу до мінімуму, наводить слова Раяна The Hindu.

"Якщо ми розумні, то зможемо закінчити госпіталізації і смерті, пов'язані з пандемією до кінця року", - повідомив Раян на брифінгу.

Він додав, що вірить у прискорення боротьби з пандемією, якщо вакцини почнуть впливати не тільки на рівень смертності і госпіталізацій, а й на динаміку та ризик передачі інфекції. Однак доктор застеріг від самозаспокоєння і підкреслив, що в умовах розвитку епідемії немає жодних гарантій.

"Станом на зараз вірус значною мірою контролюється", - сказав він.

Оценка материала:

5.00 / 1
У ВООЗ вважають, що перемогти пандемію до кінця року нереально 5.00 5 1
Жизнь и Стиль / Общество
02.03.2021 155
Еще материалы раздела «Общество»