НОВОСТИ ДНЯ: Вместе с жарой в Украину идут дожди и грозы  Штатам следует признать Украину основным союзником вне НАТО – Ходжес  Креминь призывает готовиться к экзаменам по украинскому по правописанию 2019 года  Украину зальет дождями и грозами: появился свежий прогноз погоды  В Украине планируют отказаться от «писем счастья» для водителей  В Раду проходять чотири політсили – опитування  Медведчуку придется пройти через суд — Офис Президентавсе новости дня
14.03.2021 211

Новий український лоукост отримав право виконувати польоти

Державіаслужба України видала новому українському лоукосту Bees Airline сертифікат експлуатанта, який дає право на польоти.

Про це avianews.com повідомив представник авіакомпанії.

Зараз в Україні вже розміщено один літак лоукоста. Це МАУ Boeing 737-800 з реєстрацією UR-UBB 2010 року випуску, який раніше літав у МАУ.

Авіалайнер розпочне перевезення пасажирів з 18 березня на чартерній лінії Київ-Шарм-еш-Шейх, з 19 березня - на лінії Київ-Марса-Алам.

Другий літак, аналогічний Boeing, зараз фарбують у Європі, він прибуде в Україну після отримання нової лівреї.

Обидва авіалайнери мають можуть перевозити до 189 осіб. Літаки такої ж комплектації використовує найбільший лоукост Європи Ryanair.

У травні Bees Airline планує отримати ще два літаки і розширити флот до чотирьох авіалайнерів.

Стратегія нового українського лоукоста передбачає роботу на чартерних рейсах на замовлення туроператорів і виконання регулярних рейсів. Базовим аеропортом авіаперевізника буде "Київ" (Жуляни).

Нагадаємо, зараз схожу концепцію на українському ринку застосовує авіакомпанія SkyUp. Її до липня 2020 року очолював Євген Хайнацкий, який зараз є представником акціонерів Bees Airline.

Авіакомпанія Bees Airline була зареєстрована в Україні торік влітку.

Оценка материала:

5.00 / 1
Новий український лоукост отримав право виконувати польоти 5.00 5 1
Бизнес / Рынки и компании
14.03.2021 211
Еще материалы раздела «Рынки и компании»