НОВИНИ ДНЯ: Зеленський зустрінеться зі Стармером і Мерцом: Макрон назвав дату та місце  Як Індія "поставила Путіна на коліна" та що буде далі - аналіз експерта  Чому зараз найгірший момент для ведення переговорів щодо миру в Україні: нардеп відповів  Гороскоп на 7 грудня для всіх знаків зодіаку: подарунки від Всесвіту та вирішення старих проблем  Які державні соціальні виплати передбачено 2026 року  Гороскоп на 7 грудня за картами Таро: Терезам - натхнення, Тельцям - зустріч з друзями  В Україні планують збільшити кількість військових капеланіввсі новини дня
Бізнес
Економіка
19.03.2021 577

Міністр пояснив зростання цін попитом на українські продукти у світі

Міністр економіки Ігор Петрашко заявляє, що ціни зростають через підвищений попит на українську продукцію у світі, повідомляється на сайті уряду в п'ятницю, 19 березня.

"Мінекономіки констатує зростання світового попиту на продукцію українського виробництва і як результат - ціновий тиск. Для збереження цінової стабільності на соціально значимі товари міністерство веде моніторинг цін на продукти і веде постійний діалог з ритейлерами і виробниками", - заявив міністр.

Мінекономіки відзначає, що учасники ринку запевнили в готовності вживати заходів для стабілізації цін на продовольчі товари соцсегмента.

Раніше в Кабміні заявляли, що ціни на продукти і пальне в Україні зростають з об'єктивних причин, але є і змови торговельних мереж.

У лютому інфляція в Україні склала 1%. З початку року ціни зросли на 2,3%, а в річному вираженні - на 7,5%.

Оценка материала:

5.00 / 1
Міністр пояснив зростання цін попитом на українські продукти у світі 5.00 5 1
Бізнес / Економіка
19.03.2021 577
Еще материалы раздела «Економіка»