НОВОСТИ ДНЯ: "Омріяний СРСР близько": у Зеленського відреагували на рішення Польщі припинити видавання віз росіянам  На Київщині розгорівся церковний скандал: громада і священник не можуть поділити храм  Охоплені панікою: як чиновники диктатора Путіна таємно намагаються покласти край війні  Кличко попередив про "важку" зиму в Києві: що треба підготувати вдома  "Зламу хребта армії РФ" поки немає, треба готуватися до затяжної війни - генерал ЗСУ  Польські та турецькі бренди вже повернулися на ринок України, невдовзі прийдуть й інші - експерт  Чи можна годувати кішку собачим кормом, а собаку – котячим?все новости дня
Життя та Стиль
Особисті фінанси
19.03.2021 1146

В Україні стало більше пенсіонерів

В Україні зросла кількість пенсіонерів. У Пенсійному фонді (ПФУ) відзвітували, що за минулий рік призначили понад 350 тисяч нових виплат українцям.

У цілому за рік Пенсійний фонд забезпечив виплати більш ніж 11 млн українців, повідомляють новини "Сьогодні" на каналі "Україна". Але слід розуміти, що йдеться не тільки про пенсії за віком, а й про всі інші пенсійні виплати.

Розмір пенсії протягом року в середньому виріс на 420 гривень. При цьому міністерка соціальної політики Марина Лазебна вважає, що пенсії українців можна буде збільшити в 1,5-3 рази.

Загальна сума виплачених пенсій майже досягла 480 млрд гривень – це на 10% більше, ніж у 2019 році.

Оценка материала:

5.00 / 1
В Україні стало більше пенсіонерів 5.00 5 1
Життя та Стиль / Особисті фінанси
19.03.2021 1146
Еще материалы раздела «Особисті фінанси»