НОВОСТИ ДНЯ: В Украину несется новый циклон: где завтра ждать дождей и ветра  Украина планирует запустить в космос семь спутников в течение пяти лет  Найближчим часом провакцинують осіб, що записалися в чергу - Шмигаль  Украина лидирует в выполнении задач для вступления в НАТО, - Таран  Ізраїль назвав умову припинення ударів у відповідь  Погода в Украине: синоптик рассказала, где в ближайшие дни похолодает, а какие регионы накроет циклон  Ракетный корабль России заметили возле украинского побережьявсе новости дня
Жизнь и Стиль
Личные финансы
02.04.2021 403

Стоматологія для дітей стала безкоштовною

З 1 квітня стоматологія для дітей стає безплатною. Українці молодші за 18 років не платитимуть за профілактику і лікування без протезування та без послуг ортодонтії. Ще програма гарантує профілактичні огляди дітей, зокрема у школах. А ось дорослим надаватимуть тільки невідкладну допомогу, або коли є загроза життю. Це максимум консультація, безплатне знеболення і рентген, і тільки у невідкладних випадках.

«Я закликаю усіх пацієнтів, які шукають сімейного лікаря, заходити на наш сайт, подати цю декларацію, тому що це є ваша точка входу, ваш доступ до безоплатних медичних послуг», – розповіла Христина Петрик, представниця пресслужби Національної служби здоров’я України в новинах «Сьогодні» на каналі «Україна».

 

Оценка материала:

5.00 / 1
Стоматологія для дітей стала безкоштовною 5.00 5 1
Жизнь и Стиль / Личные финансы
02.04.2021 403
Еще материалы раздела «Личные финансы»