Бизнес
Экономика
12.04.2021 177

НБУ: Розбіжностей з експертами МВФ немає

Глава Нацбанку Кирило Шевченко заявляє, що розбіжності з експертами МВФ за програмою stand-by відсутні.

Про це він повідомив у Facebook за підсумками онлайн-зустрічі з директором Європейського департаменту МВФ Альфредом Каммером.

"У рамках діалогу про продовження співпраці з МВФ ми обговорили багато питань, у тому числі ту частину програми, яка знаходиться в межах відповідальності Національного банку. Хочу на цьому наголосити: у нас немає розбіжностей з експертами місії. Більш того, у нас спільне бачення результату, якого ми хочемо досягти", - заявив Шевченко.

Також під час розмови обговорили ініціативу МВФ про додаткове виділення близько 650 млрд доларів на забезпечення додатковою ліквідністю світової економіки.

"З огляду на розмір квоти України (0,42%), наша держава може отримати близько 2,73 млрд доларів, що сприятиме нарощуванню ЗВР і поліпшенню, за нашою попередньою оцінкою, показника композитного критерію МВФ щодо достатності міжнародних резервів з поточного рівня 91% до близько 98%", - додав глава НБУ.

Відзначимо, в НБУ все ще вважають, що Україна може отримати два транші МВФ через більш тривалий процес переговорів. Переговори застопорилися з кінця минулого року.

Оценка материала:

5.00 / 1
НБУ: Розбіжностей з експертами МВФ немає 5.00 5 1
Бизнес / Экономика
12.04.2021 177
Еще материалы раздела «Экономика»