НОВОСТИ ДНЯ: Самый большой самолет в мире опять взлетел  Загадочные каменные постройки оказались частью древнего культа скотоводов  Костры на Солнце – ключ к большой солнечной тайне  Аномалий не будет: синоптики рассказали, когда в Украину придет настоящая жара  В Украине летом резко подорожают продукты: что больше всего взлетит в цене  Темная материя может скрываться в экзопланетах   Украину накроют грозы: где будет непогодавсе новости дня
Жизнь и Стиль
Афиша
16.04.2021 367

Ведучий «Зіркового шляху» Даніель Салем розповів, як армія врятувала йому життя

Ведучий програми «Зірковий шлях» Даніель Салем на телеканалі «Україна», розповів про поранення, які отримав у Лівані.

Даніель Салем з дитинства шукав пригод і часто потрапляв в екстремальні ситуації. Рішення піти в армію, вважає ведучий, допомогло йому зберегти життя.

«Процес знищення дуже класна штука, особливо для хлопчика, і я думаю, що якби не армія, то я б не дожив до 37 років. Постійно якісь халепи, шукав завжди якусь найгарячішу точку в нашому регіоні, а там це було дуже легко знайти», - розповів Салем на каналі «Україна».

Потрапивши до лав армії, Салем вирішив пов'язати свою долю із військовою службою. Втім, зовсім скоро він розчарувався у професії своєї мрії.

«Були військові дії, мене призвали. Пам'ятаю, коли я перехотів бути військовим, повстанці мене зупинили і почали стріляти, і куля відрекошетила мені, ось тут справа шрам від осколка каменю, друга частина в ногу потрапила...Дуже було страшно, і я зрозумів – немає ніякого духу романтизму в цьому», - каже ведучий.

Тоді Даніель вирішив, він буде корисний людям, але в іншій справі. І вибравши медичний факультет, вирушив на навчання на іншу свою батьківщину – до Одеси. Вступивши на офтальмологічний факультет Одеського медичного університету імені Мечникова, Даніель познайомився там зі своєю майбутньою дружиною Марією. Після 10 років стосунків пара зіграла весілля, а через кілька років у них народилася дочка Санта-Луна. Попрацювавши рік лікарем, він покинув професію, щоб стати телеведучим. І з першого кастингу харизматичного і винахідливого хлопця взяли на роботу. Крім роботи на телебаченні, Даніель зацікавився ресторанним бізнесом і став ще успішним ресторатором.

 

Оценка материала:

5.00 / 1
Ведучий «Зіркового шляху» Даніель Салем розповів, як армія врятувала йому життя 5.00 5 1
Жизнь и Стиль / Афиша
16.04.2021 367
Еще материалы раздела «Афиша»