НОВОСТИ ДНЯ: Среди бакалейных товаров за год подешевело только пшено - Госстат  Первый китайский марсоход сел на Красной планете  В Исландии выставили на продажу действующий вулкан  120-летний шоколад обнаружена в футляре для шлема английского офицера  В Украине ожидается теплая погода, местами возможны дожди  Украина и Британия отработают совместимость войск на «Cossack mace»  После развода с Биллом Гейтсом его жена получила акции на $3 миллиардавсе новости дня
Бизнес
Экономика
19.04.2021 186

Мінфін чекає транш кредиту МВФ не раніше вересня

Україна зможе розраховувати на отримання траншу кредиту Міжнародного валютного фонду(МВФ) за програмою Stand-By не раніше вересня 2021 року. Зараз йде узгодження умов.

Про це міністр фінансів Сергій Марченко сказав в інтерв'ю виданню lb.ua.

Як зазначив міністр, вересень - "це хороший варіант, до якого ми йдемо".

"Поки є прогрес, і я хочу бути в даному випадку оптимістом", - додав він.

За його словами, зараз йде обговорення зобов'язань, які готова узяти на себе Україна. При цьому ці формулювання "ще чітко не викристалізовані", а робота над текстом нового Меморандуму ще не починалася.

"Ми зараз звужуємо коло невирішених питань. За великим рахунком йдеться про конкретні формулювання за взятими Україною зобов'язаннями. І це коло максимально звузилося. У січні, коли була місія, було багато запитань, зараз їх менше. Залишився ряд питань антикорупції, які потрібно вирішити", - повідомив Марченко.

Оценка материала:

5.00 / 1
Мінфін чекає транш кредиту МВФ не раніше вересня 5.00 5 1
Бизнес / Экономика
19.04.2021 186
Еще материалы раздела «Экономика»