НОВОСТИ ДНЯ: В Украину несется новый циклон: где завтра ждать дождей и ветра  Украина планирует запустить в космос семь спутников в течение пяти лет  Найближчим часом провакцинують осіб, що записалися в чергу - Шмигаль  Украина лидирует в выполнении задач для вступления в НАТО, - Таран  Ізраїль назвав умову припинення ударів у відповідь  Погода в Украине: синоптик рассказала, где в ближайшие дни похолодает, а какие регионы накроет циклон  Ракетный корабль России заметили возле украинского побережьявсе новости дня
Бизнес
Экономика
20.04.2021 244

Скільки осіб претендують на одне робоче місце: дані Держцентру зайнятості

В Україні на одне вільне робоче місце претендують шість безробітних.

Про це в інтерв'ю виданню Факти заявила директор Державного центру зайнятості Юлія Жовтяк.

"Станом на 7 квітня 2021 року кількість зареєстрованих у Державній службі зайнятості безробітних становила 429 тис. осіб... На 1 квітня кількість актуальних вакансій у нашій базі даних становила 77 тис. одиниць. Таким чином, суттєвим залишається дисбаланс між попитом і пропозицією робочої сили. В середньому по Україні на одне вільне робоче місце претендують шість безробітних, на 1 квітня 2020 року - п'ять осіб", - зазначила Жовтяк.

За її словами, труднощів із працевлаштуванням переважно зазнають офіціанти, бармени, кухарі, бариста й покоївки, оскільки саме сфери готельного і ресторанного бізнесу, харчування та розваг мають найбільший вплив карантину.

Згідно зі статистичними даними Служби зайнятості, найбільшу невідповідність попиту на робочу силу і її пропозиції спостерігали серед службовців і керівників - на одну вакансію претендували 17 осіб, технічних службовців - дев'ять, як і працівників сфери торгівлі і послуг.

Оценка материала:

5.00 / 1
Скільки осіб претендують на одне робоче місце: дані Держцентру зайнятості 5.00 5 1
Бизнес / Экономика
20.04.2021 244
Еще материалы раздела «Экономика»