НОВОСТИ ДНЯ: Самый большой самолет в мире опять взлетел  Загадочные каменные постройки оказались частью древнего культа скотоводов  Костры на Солнце – ключ к большой солнечной тайне  Аномалий не будет: синоптики рассказали, когда в Украину придет настоящая жара  В Украине летом резко подорожают продукты: что больше всего взлетит в цене  Темная материя может скрываться в экзопланетах   Украину накроют грозы: где будет непогодавсе новости дня
Политика
Россия
23.04.2021 228

Навальний вирішив припинити голодування

Російський опозиціонер Олексій Навальний в п'ятницю, 23 квітня, оголосив про припинення голодування, яке розпочав наприкінці березня.

Про це він повідомив в Інстаграм.

"Вимогу допустити до мене необхідного лікаря я не знімаю - у мене зникає чутливість ділянок рук і ніг, і я хочу зрозуміти, що це і як це лікувати, але з урахуванням прогресу і всіх обставин починаю вихід з голодування. За правилами це ті самі 24 дні, і, кажуть, це навіть важче", - написав він.

Навальний у колонії почав голодування 31 березня та вимагав допустити до нього запрошеного лікаря. Минулого тижня його лікарі заявили про критичний стан. Після цього засудженого політика перевели в обласну лікарню для засуджених.

Днями по всій Росії пройшли акції з вимогою звільнити Навального, було затримано понад 1600 осіб.

Оценка материала:

5.00 / 1
Навальний вирішив припинити голодування 5.00 5 1
Политика / Россия
23.04.2021 228
Еще материалы раздела «Россия»