НОВОСТИ ДНЯ: Тайна великого затемнения Бетельгейзе официально раскрыта  На дне озера в США нашли самолет, похожий на пропавший в 1965 году  В США подводные археологи обнаружили орудия из обсидиана возрастом 9000 лет  В Украине может быть лучший урожай за 10 лет: в Укргидрометцентре озвучили прогноз погоды  Одесский историк нашел новые документы о массовых расстрелах НКВД  Крупнейшая авиагруппа китайских ВВС пролетела мимо Тайваня  В Украину ворвется антициклон Zoe с мгновенными сильными ливнямивсе новости дня
07.05.2021 190

Київських водіїв почнуть швидше штрафувати за паркування

У Києві з 1 травня запустили електронну систему перевірки оплати штрафів за неоплачену парковку.

Комунальне підприємство "ГІОЦ" оцифрувало процес, повідомляє УНІАН.

Раніше інспектори довго звіряли з кількома джерелами інформацію щодо оплати паркування і виписували штрафи вручну. Тепер весь процес виписування штрафів можна здійснити за кілька хвилин.

"За номером машини інспектор миттєво перевірить оплату паркування. У разі несплати буде виконана фотофіксація і згенерована доказова база. Система також автоматично генерує повідомлення з QR-кодом про притягнення до адміністративної відповідальності. Повідомлення можна буде швидко роздрукувати і залишити на місці вчинення правопорушення на лобовому склі транспортного засобу", - інформують у Київській міськдержадміністрації.

Згідно з повідомленням, система захищена за сучасними стандартами кібербезпеки. Інспектори не мають доступу до персональних даних водіїв, а вся інформація зберігається в зашифрованому вигляді в міському дата-центрі.

Система штрафування інтегрується з Єдиним державним реєстром транспортних засобів, реєстром адміністративних правопорушень та міським додатком «Київ Цифровий». Власники автомобілів можуть отримувати повідомлення про штрафи з доказовою базою і відразу оплачувати їх.

Водіям надається знижка 50% при сплаті штрафу, якщо оплата здійснюється протягом 10 банківських днів з моменту отримання постанови.

Оценка материала:

5.00 / 1
Київських водіїв почнуть швидше штрафувати за паркування 5.00 5 1
Бизнес / Рынки и компании
07.05.2021 190
Еще материалы раздела «Рынки и компании»