НОВОСТИ ДНЯ: Рецепт полуничного варення, яке взагалі-то і не вариться  Україна проведе навчання Sea Breeze з рекордною кількістю країн-учасниць  Дарвин ошибался: Половой отбор работает не так, как предполагалось   Синоптик рассказала, когда в Украине отступит жара  В Турции расшифровали уникальные наскальные символы в храме, которому 3 200 лет  Кулеба объяснил, зачем Украина покупает беспилотники у Турции  Жаркая погода сохранится в Украине в ближайшие дни, в Киеве в среду до +35°все новости дня
Жизнь и Стиль
Афиша
07.05.2021 181

Alyosha зізналась, який страх багато років не давав їй спокійно жити

Співачка Alyosha завітала на кухню ведучої рубрики «Смачний ексклюзив» Марії Мельник. У програмі «Ранок з Україною» на каналі «Україна» вона відверто розповіла, від чого страждала в дитинстві.

Сьогодні Alyosha – популярна співачка, щаслива дружина і мати трьох дітей. Проте виявляється, в дитинстві вона мріяла стати черницею. Все через те, що її мучили різноманітні страхи, пов’язані зі снами.

«Мені постійно снилися жахи. Щось я в дитинстві бачила, відчувала, і мене це дуже лякало. Те, що нам невідоме, всілякі потойбічні речі. Щоб захиститися від цього, я взагалі мріяла стати черницею. У мене все ліжко було обклеєне молитвами – я їх сама вчила, сама стиха Біблію читала, таким чином намагалася знайти захист», – розповіла Alyosha в інтерв’ю програмі «Ранок з Україною» на каналі «Україна».

За словами артистки, вона боялась про це комусь говорити, тому намагалась впоратись із моторошними снами самостійно. Навіть її батьки не знали про те, що так турбувало доньку. Та з часом, каже співачка, вона таки перестала цього боятися.

 

Оценка материала:

5.00 / 1
Alyosha зізналась, який страх багато років не давав їй спокійно жити 5.00 5 1
Жизнь и Стиль / Афиша
07.05.2021 181
Еще материалы раздела «Афиша»