НОВОСТИ ДНЯ: IBM запустила в эксплуатацию первый в Европе коммерческий квантовый компьютер  Знаменитый астероид из золота оказался не тем, чем его считали: заявление ученых  В космос в этом году отправят первый деревянный спутник  Археологи нашли тысячелетнюю ткань викингов  Грози будуть ще кілька днів – потім спека  Украина попала в список лучших стран Европы для туризма  Как устроена Вселенная: ученые обнаружили вращение «усиков галактик»все новости дня
Бизнес
Экономика
08.05.2021 232

Міжнародні резерви України сягнули $28 млрд

Міжнародні резерви України на початок травня 2021 року зросли, за попередніми даними, до 28 млрд доларів США (в еквіваленті).

Це на 3,6% більше, ніж на початок квітня цього року, свідчать оприлюднені в п'ятницю дані Національного банку України.

"Станом на 1 травня 2021 року міжнародні резерви України, за попередніми даними, становили $28 млрд (у еквіваленті). У квітні вони зросли на 3,6% з огляду на валютні надходження на користь уряду та переоцінку фінансових інструментів", - пояснюється в повідомленні.

Зазначається, що поточний обсяг міжнародних резервів покриває 4,3 місяці майбутнього імпорту, що є достатнім для виконання зобов’язань України та поточних операцій уряду й Національного банку.

Оценка материала:

5.00 / 1
Міжнародні резерви України сягнули $28 млрд 5.00 5 1
Бизнес / Экономика
08.05.2021 232
Еще материалы раздела «Экономика»