НОВОСТИ ДНЯ: IBM запустила в эксплуатацию первый в Европе коммерческий квантовый компьютер  Знаменитый астероид из золота оказался не тем, чем его считали: заявление ученых  В космос в этом году отправят первый деревянный спутник  Археологи нашли тысячелетнюю ткань викингов  Грози будуть ще кілька днів – потім спека  Украина попала в список лучших стран Европы для туризма  Как устроена Вселенная: ученые обнаружили вращение «усиков галактик»все новости дня
Бизнес
Экономика
12.05.2021 280

АМКУ заблокував будівництво аеропорту в Дніпрі

Антимонопольний комітет заблокував фінансування будівництва аеродрому міжнародного аеропорту Дніпро.

Про це повідомляється на сайті АМКУ в середу, 12 травня.

Зазначено, що таке рішення прийнято, оскільки Міністерство інфраструктури не поставило до відома комітет про намір надати аеропорту державну допомогу в розмірі 1,5 млрд гривень.

У відомстві нагадали, що будівництво злітно-посадкової смуги аеропорту почалося ще в 2020 році і триває в 2021 році. Одержувачами державної допомоги в рамках цього проекту виступають Укрінфрапроект, ДП Фінансування інфраструктурних проектів та ТОВ МА Дніпропетровськ.

"Оскільки Укрінфрапроект і ДП Фінансування інфраструктурних проектів не обиралися за конкурентною процедурою, не можна стверджувати, що надана їм економічна вигода була б доступною за звичайних умов. Тому у комітету є підстави вважати, що дана фінансова підтримка могла суттєво вплинути на конкуренцію в регіоні", - зазначили в АМКУ.

Крім того, ненадання Мінінфраструктури попереднього повідомлення в АМКУ про допомогу є порушенням законодавства, яке не дозволяє комітету оцінити заходи державної підтримки та унеможливлює виконання ним завдань із контролю за наданням державної допомоги.

У зв'язку з цим АМКУ почав розгляд справи про державну допомогу для проведення поглибленого аналізу її допустимості, а також тимчасово призупинив надання такої допомоги Мінінфраструктури до прийняття рішення у справі.

Оценка материала:

5.00 / 1
АМКУ заблокував будівництво аеропорту в Дніпрі 5.00 5 1
Бизнес / Экономика
12.05.2021 280
Еще материалы раздела «Экономика»