НОВОСТИ ДНЯ: Україну знову накриє зливами: які області постраждають найбільше  Чернобыльскую зону нужно развивать как туристический объект и уникальную аттракцию - Киевская ОГА  За полет в космос с Безосом на аукционе заплатили $28 миллионов  В Украине ожидается резкое изменение погоды: синоптик назвал точную дату  Нулевые выбросы до 2050 года: «Большая семерка» согласовала совместные климатические цели  Две гигантские экзопланеты обнаружили возле звезды, похожей на Солнце  Парламент Израиля отправил Нетаньяху в отставкувсе новости дня
Жизнь и Стиль
Афиша
12.05.2021 446

Зірка серіалу «Кришталеві вершини» Слава Красовська вперше розповіла про чоловіка

Популярна українська акторка Слава Красовська зіграла одну з головних ролей у новому серіалі «Кришталеві вершини», який виходить у будні о 21:00 на каналі «Україна».

У картині спільного виробництва компанії IVORY films і каналу «Україна» вона виконала роль ефектної дівчини на ім'я Карина, яка виходить заміж за впливового і багатого чоловіка, на 20 років за неї старшого. А ось сама Слава Красовська вийшла заміж минулого року. На знімальному майданчику каналу «Україна» вона розповіла, де познайомилась із майбутнім чоловіком і як складаються стосунки молодої пари.

До самого одруження акторка не афішувала свого обранця. Чоловіка Слави звуть Олександр, він також актор і працює в театрі.

«Ми вчилися на одному курсі в театральному інституті. Я не уявляю, як можна було б вибрати собі в пару людину нетворчу, яка не служить в театрі або не працює в кіно. Як то кажуть, знайся кінь з конем, а віл з волом. Ми дуже добре розуміємо, як все відбувається в нашій професії, скільки сил нам потрібно прикладати. Тому що часто люди думають, що найскладніше для актора – це вивчити текст, і від цього часом смішно стає. Текст-то сам собою запам'ятається, коли ти зробиш основну роботу», – розповіла Слава Красовська.

Нагадаємо, зйомки серіалу «Кришталеві вершини» проходили в Києві і в Карпатах. На висоті 1800 метрів, далеко від цивілізації, героям доведеться позбутися від зацикленості на помилкових ідеалах і примарних вершинах, каже режисер і автор сценарію картини Альона Райнер.

Також у фільмі глядачі побачать акторів Валерію Мельник, Гаврила Федотова, Олександра Нікітіна, Гліба Михайличенка, Віктора Жданова, Віталія Салія, Ніну Набоку, Андрія Самініна, Інну Капінос, Ігоря Денисова.

 

Оценка материала:

5.00 / 1
Зірка серіалу «Кришталеві вершини» Слава Красовська вперше розповіла про чоловіка 5.00 5 1
Жизнь и Стиль / Афиша
12.05.2021 446
Еще материалы раздела «Афиша»