НОВОСТИ ДНЯ: Тайна великого затемнения Бетельгейзе официально раскрыта  На дне озера в США нашли самолет, похожий на пропавший в 1965 году  В США подводные археологи обнаружили орудия из обсидиана возрастом 9000 лет  В Украине может быть лучший урожай за 10 лет: в Укргидрометцентре озвучили прогноз погоды  Одесский историк нашел новые документы о массовых расстрелах НКВД  Крупнейшая авиагруппа китайских ВВС пролетела мимо Тайваня  В Украину ворвется антициклон Zoe с мгновенными сильными ливнямивсе новости дня
Бизнес
Экономика
14.05.2021 260

Кабмін запропонував наглядовій раді "Нафтогазу" контракт ще на рік

Кабінет міністрів запропонував наглядовій раді НАК " Нафтогаз України" контракт ще на рік. За цей час планується проведення конкурсів до наглядової ради і на голову правління.

Про це на зустрічі з послами країн G7 заявив прем'єр-міністр Денис Шмигаль, передає урядовий портал.

За його словами, вчора на зустрічі членів наглядової ради з президентом Володимиром Зеленським їм запропонували підписати контракти на той же термін, що і з генеральним директором Юрієм Вітренком.

"Членам наглядової ради НАК "Нафтогаз України" надійшла пропозиція від акціонера залишитися на рік. За цей час ми проведемо прозорий і публічний відбір кандидатів до нової наглядової ради, а вже після цього конкурс на нового СЕО компанії", - заявив Шмигаль.

Також повідомляється, що обговорюється залучення представника США до наглядової ради "Нафтогазу".

Оценка материала:

5.00 / 1
Кабмін запропонував наглядовій раді "Нафтогазу" контракт ще на рік 5.00 5 1
Бизнес / Экономика
14.05.2021 260
Еще материалы раздела «Экономика»