НОВОСТИ ДНЯ: В украинско-американских учениях Sea Breeze-2021 примет участие рекордное количество стран  Рецепт полуничного варення, яке взагалі-то і не вариться  Україна проведе навчання Sea Breeze з рекордною кількістю країн-учасниць  Дарвин ошибался: Половой отбор работает не так, как предполагалось   Синоптик рассказала, когда в Украине отступит жара  В Турции расшифровали уникальные наскальные символы в храме, которому 3 200 лет  Кулеба объяснил, зачем Украина покупает беспилотники у Турциивсе новости дня
18.05.2021 199

В Україні з'явиться перерахунок за неякісні комунальні послуги

Кабінет міністрів готує перерахунок вартості комунальних послуг при їхньому неякісному наданні.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства розвитку громад і територій.

Протягом 15 календарних днів триватимуть електронні консультації з громадськістю щодо проєкту постанови.

У проєкті запропоновано механізм і умови здійснення перерахунку вартості послуг із постачання теплової енергії, гарячої води, централізованого водопостачання і водовідведення тощо. Також передбачені кількісні та якісні характеристики надання комунальних послуг (які враховуються при здійсненні виконавцем комунальних послуг перерахунку вартості таких послуг у разі їхнього ненадання, надання не в повному обсязі або неналежної якості).

У проєкті документа визначаються особливості здійснення перерахунку вартості комунальних послуг залежно від виду договору, укладеного між виконавцем і споживачем, і умов нарахування плати за ці комунальні послуги.

Вказується, що перерахунок за неякісну послугу здійснюватиметься надавачем послуги на підставі складеного акту-претензії. При цьому якщо акт надійде від одного споживача, який проживає в багатоквартирному будинку, перерахунок буде здійснюватися для всього будинку.

Також підкреслюється, що перерахунок за неякісне надання комунальних послуг здійснюватиметься незалежно від наявності у споживача боргів за комуналку.

Оценка материала:

5.00 / 1
В Україні з'явиться перерахунок за неякісні комунальні послуги 5.00 5 1
Бизнес / Рынки и компании
18.05.2021 199
Еще материалы раздела «Рынки и компании»