НОВОСТИ ДНЯ: В ВОЗ говорят, что Delta-штамм не смертельнее других вариантов COVID-19  Из-за черной дыры впервые зафиксировали свет  Уряд США відмовив Безосу в укладенні контракту з висадження на Місяць  Самые жаркие дни уже позади. Синоптик назвала дату снижения температуры  Дуров объяснил, почему Telegram не блокирует фейки о коронавирусе  NASA и Boeing отказались от запуска миссии в космос из-за инцидента с модулем России  Синоптик объяснила, почему Украину накрыла аномальная жаравсе новости дня
Жизнь и Стиль
Общество
11.06.2021 228

У Києві змінили правила вакцинації в МВЦ

У Києві зміниться алгоритм роботи Центру масової вакцинації від COVID-19 на базі МВЦ.

Як заявив мер Києва Віталій Кличко, щоб прискорити темпи вакцинації, запис на щеплення буде здійснюватися через сервіс helsi.me.

На сайті необхідно вибрати бажаний день і час вакцинації. Підтвердження запису надійде через СМС.

Повідомлення потрібно буде показати при вході у пункт вакцинації разом з паспортом і попередньо зареєстрованою заявкою на щеплення у додатку Дія.

«Більше часу процедура вакцинації забирає у тих людей, які не підписали декларацію з сімейним лікарем. Оскільки доводиться заповнювати необхідні документи, витрачається не 7 хвилин, а півгодини. Тому для економії свого часу, перед тим, як йти на щеплення, підпишіть будь ласка декларацію з сімейним лікарем», — підкреслив Кличко.

Оценка материала:

5.00 / 1
У Києві змінили правила вакцинації в МВЦ 5.00 5 1
Жизнь и Стиль / Общество
11.06.2021 228
Еще материалы раздела «Общество»