НОВОСТИ ДНЯ: Из-за таяния ледников 98% колоний императорских пингвинов могут исчезнуть к 2100 году  Россия до сих пор не предоставила Еврокомиссии достаточно данных о своей вакцине Sputnik V  Танцующие призраки указывают на новые открытия в космосе  Глава ВОЗ призвал ввести мораторий на третью прививку до конца сентября  В Турции нашли редкую погребальную плиту возрастом 1900 лет  Безопасность в школах: правительство планирует создать систему предотвращения нападениям на учебные заведения  В Украине хотят сократить сроки введения второй дозы COVID-вакцинвсе новости дня
Бизнес
Экономика
13.06.2021 207

G7 хоче "справедливих податків" у всьому світі

Країни Великої сімки (G7) домовилися направити свої зусилля на поліпшення податкової системи в усьому світі.

Про це йдеться в спільному ком’юніке за результатами саміту, пише Bloomberg.

"Нам потрібна податкова система, справедлива у всьому світі. Ми підтримуємо історичне зобов'язання, прийняте G7 5 червня. Зараз ми продовжимо обговорення для досягнення консенсусу щодо глобальної домовленості про справедливий розподіл податкових прав і амбітного глобального мінімального податку в розмірі не менше 15 відсотків для кожної країни", - йдеться в документі.

Зазначається, що рішення щодо податків повинно бути введено через G20 і Організацію економічного співробітництва і розвитку. Узгодити ці питання повинні на липневій зустрічі міністрів фінансів і керівників центральних банків G20.

Оценка материала:

5.00 / 1
G7 хоче "справедливих податків" у всьому світі 5.00 5 1
Бизнес / Экономика
13.06.2021 207
Еще материалы раздела «Экономика»