НОВОСТИ ДНЯ: Найдена могила матери Александра Македонского   В Украине будет еще две волны экстремальной жары: прогноз на остаток лета  Как выбрать спелую дыню: 5 пунктов  «Жабы», «Гвоздики» и «Рапира»: РФ держит на линии отвода гаубицы, пушки и танки  В Украине ожидается теплая и сухая погода, местами небольшой дождь - Укргидрометцентр  Илон Маск запустит аппарат NASA для поиска внеземной жизни  Маск сравнил атомные электростанции с «обычными» процессами на Солнцевсе новости дня
Политика
Украина
13.06.2021 1069

Названо можливу зарплату викладачів президентського університету

В Україні буде створено президентський університет. В ньому можуть бути зарплати для викладачів з 4 тисяч "доларів або євро".

Про це міністр освіти та науки України Сергій Шкарлет заявив в інтерв'ю виданню "Радіо Свобода".

За його словами, спочатку потрібно написати концепцію.

"Коли з президентом говорили, то він сказав, що ми хоча би для найкращих маємо виконати ту зарплату в ті 4 тисячі, хоча би стартувати з цього. Але це будуть кращі, які спроможні", - заявив Шкарлет.

Раніше Зеленський анонсував створення нового навчального закладу - президентського університету, який має стати справжнім проривом у вищій освіті та забезпечити Україну висококласними фахівцями у провідних галузях науки.

Оценка материала:

5.00 / 1
Названо можливу зарплату викладачів президентського університету 5.00 5 1
Политика / Украина
13.06.2021 1069
Еще материалы раздела «Украина»