НОВОСТИ ДНЯ: Ватикан впервые раскрыл количество собственного имущества в мире  Ученые нашли место на Земле, где нет ни одного живого организма  Детектор гравитационных волн на Луне может открыть новую физику   В ОАЭ при раскопках нашли монеты Александра Македонского  Черные дыры превращают Вселенную в зал кривых зеркал   Ночью стало светло как днем: в Норвегии рухнул огромный метеорит  Литве не хватает колючей проволоки для забора с Беларусью - поможет Эстониявсе новости дня
Политика
Украина
17.06.2021 522

Російські окупанти ізолюють окуповані території від України

Кремль наказав до 2025 року вилучити всі українські паспорти в ОРДЛО.

Про це заявив представник окупованого Донецька у тристоронній контактній групі Сергій Гармаш, передає Укрінформ.

"Видача російських паспортів там (в ОРДЛО - ред.) прогресує. За моєю інформацією, до 2025 року ставиться завдання, щоб там не було тих, хто матиме українські паспорти, тобто їх ще можуть вилучати. І тоді виникне проблема не КПВВ, а можливості наших громадян в'їхати на підконтрольну територію України за відсутності українських документів. Проблема дуже серйозна", - сказав Гармаш.

За його словами, важко наразі сказати, як цю проблему можна вирішити.

Гармаш зауважив, що КПВВ не працюють не через COVID-19, а з політичних міркувань.

"РФ цілеспрямовано ізолює ці території від України. Це політика РФ по відношенню до окупованих територій - ізоляція від України всіма засобами", - підкреслив він.

Оценка материала:

5.00 / 1
Російські окупанти ізолюють окуповані території від України 5.00 5 1
Политика / Украина
17.06.2021 522
Еще материалы раздела «Украина»