<
НОВИНИ ДНЯ: Актив для інвестицій та платіжний інструмент. Що таке криптовалюта  Україну накрило сильне похолодання: де 19 квітня будуть дощі, сніг та заморозки  Чехія планує передати Україні півтора мільйона снарядів до кінця року, - прем'єр  ПАРЄ ухвалила сенсаційні рішення про Путіна, РПЦ та російські НПЗ  Україна отримає перші снаряди від чеської ініціативи пізніше, ніж очікувалося: нові терміни  Сніг не лише в Карпатах. Синоптик дала прогноз на 19 квітня в Україні  Коли фронт відчує американську допомогу? Оптимістичний і песимістичний сценаріївсі новини дня
Бізнес
Технології
17.07.2021 3824

Астрономы заметили активность на самой большой из обнаруженных комет

Астрономы с помощью телескопа обсерватории Лас Камбрес (LCO) заметили активность на комете C / 2014 UN271 Бернардинелли-Бернштейн.

Как передает Укринформ, об этом сообщает ZN.

Отмечается, что комета является самой большой из всех, которые когда-либо были обнаружены.

Впервые о комете сообщили 19 июня, ее нашли в данных проекта Dark Energy Survey. Но в то время данных о том, что это активный мир, у ученых не было. Комета движется по направлению к Солнцу из отдаленных уголков нашей системы, поэтому исследователи не могли точно определить, когда же у нее появится хвост.

Теперь же астрономы из Новой Зеландии заметили комету на снимках телескопа LCO, который располагается в Южной Африке. Майкл Баннистер, который и заметил комету на изображениях, заявил, что он увидел «нечеткую точку», которая отличалась от соседних звезд.

Дальнейший анализ изображений позволил рассмотреть кому кометы. Вместе с тем, объект все еще находится на расстоянии от Земли, вдвое превышающее дистанцию ​​от Сатурна до Солнца, поэтому рассмотреть его подробнее не получится.

Диаметр кометы оценивается в 100 километров. Это более чем в три раза больше, чем в кометного ядра, находящегося вторым в списке рекордсменов - кометы Хейла-Боппа, открытой в 1995 году.

Оценка материала:

5.00 / 1
Астрономы заметили активность на самой большой из обнаруженных комет 5.00 5 1
Бізнес / Технології
17.07.2021 3824
Еще материалы раздела «Технології»
  • За безпечне користування Windows 10 із 2025 року потрібно буде платити За безпечне користування Windows 10 із 2025 року потрібно буде платити

    Microsoft вже оголосила, що підтримка Windows 10 закінчиться 14 жовтня 2025 року. Після цього для безпечного користування операційною системою потрібно буде щороку платити.

  • Науковий прорив: вчені наблизилися до створення синтетичного життя Науковий прорив: вчені наблизилися до створення синтетичного життя

    Такий прорив дає можливість вченим вивчити найбільш ранні еволюційні стадії життя.

  • ТОП-10 Медіа У Сфері Бізнесу: Рейтинг Найпопулярніших Сайтів В Україні За 2023 Рік ТОП-10 Медіа У Сфері Бізнесу: Рейтинг Найпопулярніших Сайтів В Україні За 2023 Рік

    Про останні інновації та новини у сфері бізнесу, поради стосовно шляхів пошуку фінансів, про монополії, інвестиції, експорт та інші спеціалізовані теми можна прочитати на сторінках медіа про бізнес. В Україні налічуються десятки різноманітних сайтів, де журналісти відслідковують поточну ситуацію і публікують актуальні новини у даній сфері, експерти дають сотні порад, створюють рейтинги, бізнес-кейси та відео.

  • Альтернатива Twitter. Соцмережа Bluesky стала доступною для всіх Альтернатива Twitter. Соцмережа Bluesky стала доступною для всіх

    Після року закритого тестування Bluesky дозволила реєструватися всім. Раніше соцмережа допускала нових користувачів лише за допомогою коду-запрошення, щоб гарантувати, що технологія, яка підтримує мережу, зможе впоратися з трафіком.

  • Гідролокація та підводні дрони Гідролокація та підводні дрони

    Гідролокація та підводні дрони є важливими компонентами сучасних морських технологій, що знаходять застосування як у військових, так і в цивільних сферах. Гідролокація, яка використовує звукові хвилі для виявлення та визначення положення об'єктів під водою, є фундаментальною для підводної навігації, розвідки та мапування. В той же час, підводні дрони, здатні до самостійного виконання задач у водному середовищі, революціонізували підходи до дослідження океанів, оборонної стратегії та екологічного моніторингу. Ця стаття має на меті дослідити історію, технічні аспекти, а також сучасні застосування гідролокації та підводних дронів, з акцентом на їх використанні в Україні.