НОВОСТИ ДНЯ: Цикорий: факты, которые расширят ваше представление о нем  Что бы произошло, если бы Луна была вдвое ближе к Земле?   У Раді запропонували позбавляти громадянства за російський паспорт  В Украине будет еще две волны экстремальной жары: прогноз на остаток лета  Как выбрать спелую дыню: 5 пунктов  «Жабы», «Гвоздики» и «Рапира»: РФ держит на линии отвода гаубицы, пушки и танки  В Украине ожидается теплая и сухая погода, местами небольшой дождь - Укргидрометцентрвсе новости дня
Бизнес
Экономика
21.07.2021 232

Тариф на електроенергію зросте, скоро буде рішення, - НКРЕКП

Найближчим часом тарифи на електроенергію для населення підвищаться. Рішення Кабінету міністрів може бути вже зовсім скоро.

Про це повідомляється в інтерв'ю "Економічній правді" голови Національної комісії, що здійснює регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) Валерія Тарасюка.

За його словами, комісія не може вітати інші сценарії, крім приведення тарифів до економічно обґрунтованого рівня для всіх споживачів і одночасної адресної допомоги. Обговорюються різні сценарії, "але немає іншого майбутнього, крім поступового вирівнювання тарифів для промисловості і населення".

"Я не можу оприлюднити всі варіанти підвищення цін. Який варіант буде прийнятий і чи буде прийнятий з 1 серпня, ми сказати не можемо, тому що це політичне рішення Кабміну. Думаю, чекати залишилося зовсім небагато", - зазначив Тарасюк.

Оценка материала:

5.00 / 1
Тариф на електроенергію зросте, скоро буде рішення, - НКРЕКП 5.00 5 1
Бизнес / Экономика
21.07.2021 232
Еще материалы раздела «Экономика»