НОВОСТИ ДНЯ: Археологи розкопали в Ольвії мармуровий карниз часів Римської імперії та ритуальне поховання  Астрономи зафіксували, як чорна діра «з’їдає» зірку  Маск про перший туристичний космічний політ: Екіпаж почувається добре  Холодные дожди, морозы и резкие перепады: появился детальный прогноз на октябрь 2021  Данілов заявив, що російська паспортизація на сході України сповільнилась  Україні прогнозують «циклонічну елегію» і різке похолодання  Много дождей и порывистый ветер: прогноз погоды в Украине на выходные, 18-19 сентябрявсе новости дня
Жизнь и Стиль
Афиша
23.07.2021 228

«Ранок з Україною»: ТОП-3 поради психолога, як знайти своє призначення у житті

Психологиня і коуч Олена Адамова в авторській рубриці «Жити легко з Адамовою» відповідає на найпопулярніші питання українців. У програмі «Ранок з Україною» на каналі «Україна» екпертка розповіла, як зрозуміти, яка справа – ваша і що принесе вам не лише задоволення від роботи, а й гарний заробіток.

«Я не сприймаю цих тренерів і експертів, які з екранів телевізорів закликають йти до них на курси на тему «Де знайти своє призначення?» – коментує психологиня і коуч Олена Адамова в ефірі каналу «Україна». – Призначення – це те, що ви робите з максимальним задоволенням, цікавістю і радістю».

Щоб точно знати, чим краще займатись у житті, треба:

прописати досягнення. Навіть те, що, на вашу думку, вміють робити всі: гарно читати вірші, досконало володіти однією чи кількома мовами, розбиратись у математиці чи фізиці або смачно готувати. Випишіть все, що ви робите добре і з задоволенням! Гроші платять за задоволення і за користь.

запитайте у друзів та знайомих, з чим ви асоціюєтесь. Уточніть, в якій темі ви можете бути корисними і в чому друзі проситимуть вашої поради. Ви будете шоковані, бо люди асоціюватимуть вас з іншими речами, аніж ви самі.

перегляньте історію пошуку в інтернеті. Подивіться, що ви переглядаєте у вільний час – там і є ваша душа.

«Не ставтесь до всього скептично, мовляв «всі так можуть» – ні! Просто для вас це природньо, а значить цим ви можете приносити користь іншим. Шукайте цю священну чашу Грааля всередині себе і не слідкуйте за чужими досягненнями. Працюйте над своїми талантами і покращуйте свої сильні сторони, розвивайте їх і тоді ви будете приречені на успіх у своєму призначенні», – радить психологиня.

Дивіться програму «Ранок з Україною» у будні о 6:30 на каналі «Україна».

 

Оценка материала:

5.00 / 1
«Ранок з Україною»: ТОП-3 поради психолога, як знайти своє призначення у житті 5.00 5 1
Жизнь и Стиль / Афиша
23.07.2021 228
Еще материалы раздела «Афиша»