НОВОСТИ ДНЯ: Україна перейде на зимовий час в останню неділю жовтня  Телескоп NASA показав пульсар у сузір'ї Цефея  Біля Рівного знайшли ритуальне поховання, якому близько 5000 років  Какие звуки слышны на Марсе: данные Perseverance  Погода в Украине дважды изменится до конца октября: Диденко озвучила прогноз  Под Киевом обнаружили стоянки древних людей, которым больше 10 тысяч лет  Ізраїль і Південна Корея випускатимуть бойові безпілотники нового поколіннявсе новости дня
Жизнь и Стиль
Афиша
27.09.2021 378

Ведучий мейковер-шоу «Я везу тобі красу» пояснив, як розвинути впевненість у собі

Цієї осені глядачі каналу «Україна» побачать новий проєкт «Я везу тобі красу». Його учасниці мріють знайти своє особисте щастя. У програмі вони дізнаються цікаві та прості вправи, якими поділився ведучий мейковер-шоу. Одна з таких технік, за словами Юрія Царьова, допомагає відчути впевненість в собі.

Героїням проєкту «Я везу тобі красу» доведеться дізнатися про себе багато нового, розкритися й поміняти ставлення до себе й до світу. Процес такого перевтілення супроводжує ведучий каналу «Україна» Юрій Царьов. Він ніколи не критикує й не засуджує вибір учасниць, а делікатно спрямовує їх та розповідає про прості, але ефективні вправи.

Якщо хтось сумнівається, що у нього вийде змінитися або почати щось нове, ведучий мейковер-шоу «Я везу тобі красу» порадив вправу «Фундамент перемог».

Потрібно взяти аркуш паперу й виписати всі свої перемоги, які ви пам'ятаєте. Навіть найдрібніші подолання себе.

«Впевненість у собі не утворюється на хиткому ґрунті. Потрібно знати, чому ви можете на себе розраховувати, – пояснив сенс вправи Юрій Царьов. – Психологи часто говорять: «Треба святкувати перемоги». Тому що кожен раз ви ставите собі галочку: «Я це зробив. Я з цим впорався. Тому в мене вже виходить».

За словами ведучого каналу «Україна», цю вправу є сенс зробити, тому що багато хто зазвичай порівнює себе з тими, хто кращий за них. І завжди здається, що не ти дотягуєш до рівня тих людей.

Коли ви бачите свої перемоги, тоді зростає впевненість у собі, хочеться звернути гори, поставити якусь грандіозну мету, все круто змінити. Однак важливо не ставити відразу дуже високу планку.

«Не потрібно намагатися відразу досягти вершини. Бажано йти до неї, розбивши свій шлях на кілька етапів», – порадив Юрій Царьов.

Дивіться новий проєкт каналу «Україна» «Я везу тобі красу» в новому осінньому сезоні.

 

Оценка материала:

5.00 / 1
Ведучий мейковер-шоу «Я везу тобі красу» пояснив, як розвинути впевненість у собі 5.00 5 1
Жизнь и Стиль / Афиша
27.09.2021 378
Еще материалы раздела «Афиша»