НОВОСТИ ДНЯ: Палата представників Конгресу США схвалила проєкт оборонного бюджету-2022 з допомогою для України  Вчені вперше синтезували крохмаль із вуглекислого газу   Британії створили батарею, здатну заряджатися за 90 секунд  Синоптик пообещала украинцам второе "бабье" лето: когда его ждать  Під час цієї хвилі коронавірусу ускладнення починаються з 4-5 дня – експертка  Палата представників США затвердила $1 мільярд на «Залізний купол» для Ізраїлю  Таран розповів у Раді про будівництво житла для військовихвсе новости дня
Бизнес
Экономика
26.07.2021 224

Ціни на газ в Європі піднялися до 450 доларів

Упродовж тижня 19-23 липня 2021 року на європейському ринку спостерігалась помірна волатильність цін. Було наявно підвищення цін відносно попереднього тижня в середньому на 3%.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на огляді, розміщений на сайті Української енергетичної біржі (УЕБ).

Як зазначається в огляді, ціни на хабі TTF станом на п’ятницю складали 35,87 євро за МВт.г. (близько 448 доларів за тис. куб. м.). Найнижчі спотові котирування спостерігались на хабі NCG, які станом на 23 липня становили 35,60 євро/МВт.г. На інших хабах спотова ціна була вищою - до 38,19 євро/МВт.г.

"Ціни тримались високими на фоні спекотної погоди та зростання в Азії. Так, азійські спотові ціни на скраплений природний газ підскочили минулого тижня до більш ніж шестимісячного максимуму, оскільки теплі температури збільшили попит на паливо, яке використовується для виробництва електроенергії", - йдеться в огляді.

Середня ціна для доставки у вересні в Північно-Східну Азію оцінюється приблизно в 14,45 доларів за млн британських теплових одиниць, що на 1,15 долара більше порівняно з попереднім тижнем, і найвище з середини січня. Очікується, що протягом наступних двох тижнів температури в Токіо, Сеулі та Пекіні - основних споживачах LNG - залишатимуться вище середнього, зазначають експерти УЕБ.

Оценка материала:

5.00 / 1
Ціни на газ в Європі піднялися до 450 доларів 5.00 5 1
Бизнес / Экономика
26.07.2021 224
Еще материалы раздела «Экономика»