НОВОСТИ ДНЯ: Гаджети можуть уповільнити розвиток словникового запасу дитини  Погода не порадує українців перед вихідними  Сильний поривчастий вітер принесе в Україну потепління  Свіжий президентський рейтинг: кого підтримали би українці на початку цієї осені   В четверг Украина будет чуть ли не самой холодной в Европе: прогноз погоды на 23 сентября  Рада прийняла закон про олігархів: що він передбачає  Високі ціни на газ чинять тиск на малий бізнес у Європі – Fitchвсе новости дня
Бизнес
Экономика
27.07.2021 190

Вітренко заявляє про збитки Нафтогазу в 100 млрд

Глава Нафтогазу Юрій Вітренко заявляє, що через неточність фінансових результатів компанії в першому кварталі її збитки можуть становити до 105 млрд грн замість прибутку в 12,6 млрд.

Про це він заявив в інтерв'ю РБК-Україна.

"Зараз йде дискусія про відображення в звітності за півріччя двох проблем, які були і в першому кварталі. Якби в повному обсязі вони були відображені в звітності за перший квартал, то замість прибутку був би показаний збиток для держави, як власника НАКу, до 105 млрд грн", - сказав він.

Він уточнив, що йдеться про відображення фінансового стану підприємств теплокомуненерго, який на момент формування звітності за перший квартал не давав підстав сподіватися на погашення ними заборгованості за газ.

Також Вітренко нагадав про борг НАК перед Укрнафтою.

Він зазначив, що звітність компанії за перший квартал при попередньому менеджменті не була належним чином перевірена аудиторами, через що "реальні збитки можуть перетворюватися в "намальований прибуток".

Оценка материала:

5.00 / 1
Вітренко заявляє про збитки Нафтогазу в 100 млрд 5.00 5 1
Бизнес / Экономика
27.07.2021 190
Еще материалы раздела «Экономика»