НОВОСТИ ДНЯ: Археологи розкопали в Ольвії мармуровий карниз часів Римської імперії та ритуальне поховання  Астрономи зафіксували, як чорна діра «з’їдає» зірку  Маск про перший туристичний космічний політ: Екіпаж почувається добре  Холодные дожди, морозы и резкие перепады: появился детальный прогноз на октябрь 2021  Данілов заявив, що російська паспортизація на сході України сповільнилась  Україні прогнозують «циклонічну елегію» і різке похолодання  Много дождей и порывистый ветер: прогноз погоды в Украине на выходные, 18-19 сентябрявсе новости дня
27.07.2021 307

Водіям київських маршруток заборонили «крутити» музику

Київська міська державна адміністрація розробила новий договір “Про організацію перевезень пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування”, який уже переданий на підписання перевізникам – переможцям конкурсу на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування.

Про це повідомляє пресслужба КМДА із посиланням на першого заступника голови КМДА Костянтина Усова.

Так, згідно з новим договором, забороняється будь-яке шумове (музика) або візуальне (плакати, компакт-диски, іграшки) забруднення салону перевізників. Граничний температурний режим, який перевізники повинні забезпечити в салоні влітку, має становити не більше 22 градусів, а взимку не менше 15.

Окрім цього, кожен автобус має бути обладнаний мінімум п’ятьма кнопками зупинки на вимогу пасажира, а за кабіною водія має висіти плакат визначеного містом зразка з наступною інформацією: ідентифікатори перевізника; особа водія, зокрема, його фото, дата народження, прізвище, ім’я, по-батькові, номер водійського посвідчення; способи зворотного зв’язку для пасажирів; права та обов’язки водія та пасажирів.

“Водії, згідно з новим договором, мають бути одягнені в типову уніформу, кожен з них повинен пройти курс домедичної допомоги та інструктаж щодо особливостей посадки/висадки пасажирів з інвалідністю”, - додали у пресслужбі КМДА.

Також наголошується, що під загрозою одностороннього розірвання договорів водіям категорично забороняється курити в салоні автобуса.

Окрім цього, у договорі є положення, передбачені законом “Про забезпечення функціонування української мови як державної”. Так, надання послуги водіями та кондукторами має здійснюватися українською мовою.

Оценка материала:

5.00 / 1
Водіям київських маршруток заборонили «крутити» музику 5.00 5 1
Бизнес / Рынки и компании
27.07.2021 307
Еще материалы раздела «Рынки и компании»