НОВОСТИ ДНЯ: Чи загрожують Україні природні катаклізми: відповідь синоптика  В Украину идет атмосферный фронт с дождями: синоптики предупредили, когда изменится погода  В Украину идет новая волна похолодания с дождями: когда будем утепляться  Військовий експерт розповів, як НАТО допомагає Україні зміцнити обороноздатність  Як працюватимуть школи та виші з 20 вересня – роз'яснення Міносвіти  З понеділка арктична маса захопить майже всю територію України  Бюджет-2022 в цифрах. На що підуть грошівсе новости дня
Бизнес
Экономика
28.07.2021 211

НБУ прогнозує зростання переказів від трудових мігрантів на 11%

Цього року очікується збільшення переказів трудових мігрантів в Україну на 11%, в результаті чого вони складуть близько $13,3 млрд.

Про це в інтерв'ю Інтерфакс-Україна розповів заступник голови НБУ Юрій Гелетій.

"У цьому році ситуація також задовільна: ми бачимо зростання за підсумками перших п'яти місяців на 11% в порівнянні з тим же періодом 2020 року. За нашим прогнозом, перекази трудових мігрантів цьогоріч збільшаться на 11% - до близько $13,3 млрд за рахунок відновлення економік країн призначення трудових мігрантів і спрощення умов перетину кордону через прискорення темпів вакцинації", - сказав Гелетій.

Він також зазначив, що і туристична активність громадян буде збільшуватися. Є обмеження в низці юрисдикцій на подорожі наших громадян, але в Нацбанку чекають, що туристичні подорожі будуть зростати: є напрямки відпочинку, де досить тесту, у багатьох популярних напрямках - наявності вакцинації.

"Імпорт подорожей цьогоріч не досягне докризових обсягів, але в порівнянні з минулим роком, коли через локдауни міжнародне пересування було обмежене, зараз буде зростання. Ми прогнозуємо збільшення показника в цьому році до майже $7 млрд з $4,7 млрд в 2020", - зауважив Гелетій, додавши, що вже в наступному році очікується перевищення докризового рівня.

Оценка материала:

5.00 / 1
НБУ прогнозує зростання переказів від трудових мігрантів на 11% 5.00 5 1
Бизнес / Экономика
28.07.2021 211
Еще материалы раздела «Экономика»