НОВОСТИ ДНЯ: «Жовта» зона: усі заклади профтехосвіти та 79% шкіл Київщини працюють офлайн  В Украину идет потепление - на выходных прогнозируют до + 23°  Київ і вісім областей – у «помаранчевій» зоні карантину  "Бабье лето" до +23 градусов: синоптики рассказали, когда в Украину зайдет потепление  Хорватія не каратиме своїх генералів, яких Боснія звинувачує у воєнних злочинах  Четверта COVID-хвиля в Україні спаде наприкінці року - вчені  Майже 75% українців вважають, що ініціювати відновлення миру має Президентвсе новости дня
29.07.2021 199

Google пускатиме в офіси лише вакцинованих співробітників

Працівників Google пускатимуть до офісів будь-де у світі лише за умов проходження повного курсу щеплень від COVID-19.

Про це оголосив директор Google Сундар Пічаї.

«Усі, хто приходитиме до наших кампусів для роботи, муситиме бути вакцинованим. У найближчі тижні цю політику буде запроваджено у США й упродовж наступних місяців - поширено на інші регіони», - написав Пічаї у листі до співробітників.

Він додав, що щеплення стане обов’язковим для співробітників у офісах лише коли COVID-вакцини стануть широкодоступними.

При цьому компанія також до 18 жовтня дозволятиме усім співробітникам працювати за бажанням з дому.

«Ми раді, що почали відкривати кампуси, та заохочуємо співробітників, які вважають повернення до вже відкритих офісів безпечним. Водночас ми розуміємо, що багато співробітників спостерігають за спалахами захворювань, спричинених різновидом «Дельта», у своїх громадах та занепокоєні поверненням до офісів», - зауважив глава компанії.

Оценка материала:

5.00 / 1
Google пускатиме в офіси лише вакцинованих співробітників 5.00 5 1
Бизнес / Рынки и компании
29.07.2021 199
Еще материалы раздела «Рынки и компании»