НОВОСТИ ДНЯ: В Україну повертаються морози, сніг і хуртовини  Найпоширеніші причини смертності в Україні за 2021 рік  НАТО проведе масштабні навчання за Полярним колом  Без сильных морозов, но со снегом: как изменится погода в Украине перед выходными  Омбудсмен перевірить, що «не так» з новим шкільним меню  У 2022 році істотно зміниться ціна на каву: якою вона буде  Чверть мешканців Києва готові придбати квартиру протягом року: яке житло вони шукаютьвсе новости дня
30.07.2021 291

Нова пошта перевірятиме посилки рентгеном і собаками

Компанія "Нова пошта" буде перевіряти усі посилки та вантажі за допомогою рентгену та кінологічних служб після вибухів у поштоматах у Києві та Одесі.

Про це повідомляє пресслужба компанії.

"Для нас ця подія – тривожний сигнал настроїв в суспільстві. Питання безпеки важливе для Нової пошти. Ми дбаємо про те, щоб і наші співробітники, і клієнти почували себе у безпеці. Саме тому ми прийняли наступні рішення", – йдеться в заяві.

Зокрема, Нова пошта вирішила встановити рапіскани та рентгенотелевізійні установки для перевірки посилок та вантажів на всіх терміналах та депо (досі їх використовували лише на двох сортувальних станціях у Києві і Львові).

Почати співпрацювати з професійними кінологічними службами у всіх регіонах для виявлення підозрілих посилок та вантажів, а також впровадити процес повної ідентифікації клієнтів для унеможливлення ситуації відправлення підозрілих посилок через підставних або неіснуючих людей.

Оценка материала:

5.00 / 1
Нова пошта перевірятиме посилки рентгеном і собаками 5.00 5 1
Бизнес / Рынки и компании
30.07.2021 291
Еще материалы раздела «Рынки и компании»