НОВОСТИ ДНЯ: Вперше за 20 років збільшилася кількість людей, які живуть за межею бідності - ООН  У Туреччині випробували ручний гранатомет, який стріляє різними боєприпасами  Время жизни нейтрона измерили при помощи холодной ванны   NASA отправило зонд Люси на изучение троянских астероидов  В Украину идет похолодание с морозами: синоптики рассказали о погоде в регионах  В Україні виросте один з головних податків  Смертність в Україні перевищує минулорічний рівень більш ніж на 15%все новости дня
Жизнь и Стиль
Общество
05.09.2021 5436

Зміни клімату в Україні стануть незворотними: еколог назвала терміни

Якщо не вживати необхідних заходів, зміни клімату в Україні через десять років стануть незворотними.

Вже зараз, на думку еколога Валерії Заружко, ми бачимо наслідки, а після 2030-го року буде досягнута "точка неповернення".

Про це віце-президент Професійної асоціації екологів розповіла в програмі "Сьогодні Ранок. Вихідний" на каналі "Україна 24".

На думку експерта, вже сьогодні ми бачимо впливи кліматичних змін на нашу країну. Еколог навела в приклад потужні зливи в середині літа.

"Ми бачили це на власні очі, коли 19 липня за півгодини випала аномальна кількість опадів, яка зазвичай випадає протягом місяця. Це вже свідчить про те, що ми бачимо величезні зміни клімату в Україні вже сьогодні", - говорить Заружко.

Вона додала, що часу в обріз, так як якщо нічого не змінити до 2030-го року, процеси вже будуть незворотними.

Валерія Заружко розповіла, як зупинити глобальну зміну клімату в нашій країні за допомогою змін на державному рівні. Це - перероблення вторсировини, зменшення викидів в атмосферу, просвітницька робота з населенням, яку потрібно починати зі школи чи навіть дитсадка.

"Впровадження методів циркулярної економіки, які вже введені в європейських країнах. Саме це дасть нам можливість не використовувати наші природні ресурси, а використовувати сировину, яка була вже використана раніше, тобто беремо вторинну сировину і використовуємо її в нових продуктах. Це перший рівень. По-друге, ми повинні зменшити викиди в атмосферу", - додала еколог.Оценка материала:

5.00 / 1
Зміни клімату в Україні стануть незворотними: еколог назвала терміни 5.00 5 1
Жизнь и Стиль / Общество
05.09.2021 5436
Еще материалы раздела «Общество»