НОВОСТИ ДНЯ: Українські артилеристи провели навчання біля адмінкордону з Кримом  На передовій переговори ЗСУ захищають від росіян засоби радіозв’язку зі США - Таран  РФ офіційно визнала участь росіян у збройному конфлікті на сході - Україна в ТКГ  Петиція про відеокамери у дитсадках набрала необхідну кількість голосів  Потеплеет до +20, а потом придут морозы: в Укргидрометцентре назвали даты короткого бабьего лета  Оборонна співпраця: Таран розповів, про що домовились з главою Пентагону  Україна та США спільно протидіятимуть Росії у Чорноморському регіонівсе новости дня
Пресс-релизы
Финансы
07.09.2021 117

16 і 17 вересня 2021 року в Одесі пройде VI Міжнародний Investment Promotion Forum Odesa 5Т & Odesa Region

Odesa 5T — це ділова подія Півдня України, міжнародна платформа для взаємодії, створення кооперації, діалогу й дискусій між експертами, представниками влади країн, муніципалітетів, міжнародної спільноти, дипломатичних представництв, організацій, фондів, бізнесу.

ZSA_0711_07.09.21

Odesa 5T об'єднує проєкти за п'ятьма основними векторами розвитку міста: туризм, транспорт, технології, торгівля, траст.

Шостий рік поспіль Odesa 5T стане майданчиком для презентацій бізнесу й стартапів, місцем зустрічі з новими партнерами, інвесторами, бізнес-ангелами, платформою для знайомства з потенціалом Одеси, бізнес-спільнотою Одеси, України та світу.

Перший день, 16 вересня, пройде в Садах Перемоги.

Цього року формат заходу буде розширено для спільної презентації інвестиційного потенціалу Одеси та Одеської області.

Ключовими темами ділової програми стануть питання стратегії розвитку Одеси до 2030 року. Будуть обговорюватися такі питання, як розвиток вільної зони для ревіталізації, ефективна взаємодія порту й міста, колаборація регіональної, місцевої та державної влади. Особливу увагу буде приділено проблемі дамби Хаджибейського лиману, яка вимагає комплексного вирішення.

У рамках заходу відбудеться презентація бізнес-візії «Велика Одеса — 2050». Ініціатором виступить спільнота підприємців Odessa Business Club.

У події візьмуть участь провідні українські та міжнародні спікери.

У перший день заходу, 16 вересня, пройдуть такі панельні дискусії:

• Інструменти державної підтримки інвестиційної діяльності як драйвери економічного зростання регіонів.

• Траст «Діалог влади й бізнесу».

• Індустріальні парки.

Ключовим спікером форуму стане Габріель Лафранчи, архітектор і міський економіст, експерт зі стратегічного планування, старший радник Міського екологічного плану Буенос-Айреса, директор Магістерської програми зі столичної урбаністики Університету Буенос-Айреса й консультант міжнародних організацій із питань сталого розвитку та зміни клімату.

У перший день на території концерт-холу буде працювати експозона Made in Odesa & Invest in Odesa, де підприємці та представники муніципалітету ознайомлять гостей і учасників форуму з продукцією, послугами та проєктами, які зроблені в Одесі.

Завершенням першого дня стане традиційна вечірня церемонія нагородження 5Т Awards, де будуть відзначені проєкти та компанії, які досягли успіхів у п'яти основних напрямах Odesa 5T і внесли свій вклад у розвиток міста у 2020 році.

У другий день, 17 вересня, в Premier Hotel, пройдуть виступи провідних спікерів і фандрейзерів із Європи, а також відомих урбаністів і архітекторів з України.

Спікери обговорять тему «Як залучити гроші. Успішні кейси кращих фандрейзерів» і обміняються думками в темі «Ревіталізація і друге життя пам'яток архітектури. Як зробити з покинутих будинків креативні кластери й залучити мільйони».

Відбудеться майстер-клас із дизайнером і головним урбаністом Ейндховена Кейсом Донкерсом (Нідерланди).

Під час проведення форуму будуть дотримуватися всі санітарно-епідеміологічні заходи для протидії поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2.

 

+38 (063) 450 72 50

https://forum5t.com.ua

Оценка материала:

5.00 / 1
16 і 17 вересня 2021 року в Одесі пройде VI Міжнародний Investment Promotion Forum Odesa 5Т & Odesa Region 5.00 5 1
Пресс-релизы / Финансы
07.09.2021 117
Еще материалы раздела «Финансы»