НОВОСТИ ДНЯ: Дев’ять гривень за добу: в Україні стало платним зберігання номерних знаків авто  Учасникам АТО та ООС нададуть пільги на паркування у столиці  Участники учений Rapid Trident отработали бой в городе  Погода на выходные: в Украину придет потепление  Вакцинація вчителів: Шмигаль нагадав, що у «червоній» зоні потрібно буде 100%  «Жовта» зона: усі заклади профтехосвіти та 79% шкіл Київщини працюють офлайн  В Украину идет потепление - на выходных прогнозируют до + 23°все новости дня
Политика
Украина
13.09.2021 5413

В інтернет "злили" 53 млн записів про персональні дані українців

В інтернеті виявлено базу даних жителів України, що може містити майже 53 мільйони записів про персональні дані. У зв’язку із цим уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова звернулася до поліції.

kiberprestupnost_new34

Про це повідомляє пресслужба омбудсманки.

"Так, на одному із вебсайтів у мережі Інтернет виявлено базу даних жителів України, що може містити персональні дані: ПІБ, дату народження, номер телефону, населений пункт, вулицю, номер будинку та квартири. За інформацією, розміщеною на зазначеному вебсайті, в базі може міститись майже 53 мільйони записів", - сказано в повідомленні.

Офіс омбудсманки направив лист до поліції щодо відкриття кримінального провадження і вжиття відповідних заходів реагування.

Зазначається, що Департамент у сфері захисту персональних даних секретаріату уповноваженої ВР з прав людини постійно проводить моніторинг дотримання прав людини у сфері захисту персональних даних.

Оценка материала:

5.00 / 1
В інтернет "злили" 53 млн записів про персональні дані українців 5.00 5 1
Политика / Украина
13.09.2021 5413
Еще материалы раздела «Украина»