НОВОСТИ ДНЯ: Как правильно готовить разные сорта риса  Названий список професій, на які чекає обов'язкова вакцинація  Християни східного обряду відзначають Воздвиження Хреста Господнього  В Украину идут сильные заморозки: какие области под угрозой  Витамины круглый год: проростки, которые стоит выращивать на своей кухне  Українцям розповіли, коли чекати піку нової хвилі COVID-19  Какой будет зима и ждать ли снег на Новый год. Синоптик озвучила прогнозвсе новости дня
Жизнь и Стиль
Происшествия
15.09.2021 2814

Помер автор першого Атласу з історії України

На 72 році життя помер науковець, автор першого Атласу з історії України Юрій Лоза.

630_360_1631670430-398_15.09.21

Як передає Укрінформ, про це повідомляє у Фейсбуці український тележурналіст та історик Андрій Ковальов.

“Вночі, на 72 році життя від важкої невиліковної хвороби помер інтелектуал, видатний український картограф, головний редактор "Видавництво "Мапа", історик, краєзнавець і великий патріот України, глобинéць Юрій Лоза”, - написав Ковальов.

Лоза - автор першого і найповнішого Атласу з історії України. Свого часу Лоза вирішив створити тритомний атлас з історії України. За життя науковця світ побачив перший том видання - від найдавніших часів до Середньовіччя включно.

Прощання з Лозою відбудеться 16 вересня о 10.00 на Байковому кладовищі біля крематорію. Поховають науковця на Звіринецькому кладовищі у Києві.

Як повідомляв Укрінформ, у серпні в Києві відбулася церемонія прощання з останнім онуком Івана Франка — головою правління Міжнародного фонду Івана Франка, дипломатом, українським вченим-інженером та громадським діячем Роландом Франком.

Оценка материала:

5.00 / 1
Помер автор першого Атласу з історії України 5.00 5 1
Жизнь и Стиль / Происшествия
15.09.2021 2814
Еще материалы раздела «Происшествия»