НОВОСТИ ДНЯ: Вперше за 20 років збільшилася кількість людей, які живуть за межею бідності - ООН  У Туреччині випробували ручний гранатомет, який стріляє різними боєприпасами  Время жизни нейтрона измерили при помощи холодной ванны   NASA отправило зонд Люси на изучение троянских астероидов  В Украину идет похолодание с морозами: синоптики рассказали о погоде в регионах  В Україні виросте один з головних податків  Смертність в Україні перевищує минулорічний рівень більш ніж на 15%все новости дня
Жизнь и Стиль
Общество
16.09.2021 9319

Синоптик розповів, коли в Україні буде "бабине літо"

Так зване "бабине літо" може прийти до України в третій декаді вересня. У цей період очікується тепла і спокійна погода.

Про це в інтерв'ю РБК-Україна розповів директор Українського гідрометцентру Микола Кульбіда.

За його словами, такого терміна, як "бабине літо", метеорологи не знають, але розуміють під ним період якоїсь тихої, спокійної, теплої погоди після похолодань.

"Такий період можна очікувати, скажімо, з 19-20-го числа, а потім знову буде період похолодання, потім знову період потепління. Однак десь в третій декаді вересня можна говорити, що там будуть кілька днів з такою температурою і характером погоди, який можна назвати "бабиним літом", - додав Кульбіда.

Оценка материала:

5.00 / 1
Синоптик розповів, коли в Україні буде "бабине літо" 5.00 5 1
Жизнь и Стиль / Общество
16.09.2021 9319
Еще материалы раздела «Общество»