НОВОСТИ ДНЯ: "Омріяний СРСР близько": у Зеленського відреагували на рішення Польщі припинити видавання віз росіянам  На Київщині розгорівся церковний скандал: громада і священник не можуть поділити храм  Охоплені панікою: як чиновники диктатора Путіна таємно намагаються покласти край війні  Кличко попередив про "важку" зиму в Києві: що треба підготувати вдома  "Зламу хребта армії РФ" поки немає, треба готуватися до затяжної війни - генерал ЗСУ  Польські та турецькі бренди вже повернулися на ринок України, невдовзі прийдуть й інші - експерт  Чи можна годувати кішку собачим кормом, а собаку – котячим?все новости дня
18.09.2021 329

Програму Доступні ліки розширять

З 1 жовтня НСЗУ розширює програму відшкодування лікарських засобів за програмою «Доступні ліки» новим напрямом. Додадуть препарати для пацієнтів із розладами психіки та поведінки.

Про це повідомляється в Telegram НСЗУ.

Йдеться про ліки при таких захворюваннях:

  • епілепсія,
  • шизофренія,
  • ПТСР (Посттравматичний стресовий розлад),
  • депресія,
  • афективні та невротичні розлади.

Для того, щоб отримати препарати за програмою «Доступні ліки» необхідний електронний рецепт. Його виписує невролог або психіатр. Сімейні лікарі електронні рецепти за цими напрямами не виписують.

Отримати препарати безоплатно або з невеликою доплатою можна в будь-якій аптеці, яка працює за відповідним договором з НСЗУ.

Пацієнтам із розладами психіки та поведінки потрібно найближчим часом відвідати свого лікуючого лікаря - невролога чи психіатра. Необхідно, щоб лікар створив індивідуальний план лікування і вніс його в електронну систему охорони здоров’я.

Оценка материала:

5.00 / 1
Програму Доступні ліки розширять 5.00 5 1
Бізнес / Ринки та компанії
18.09.2021 329
Еще материалы раздела «Ринки та компанії»