НОВОСТИ ДНЯ: До «червоної» зони переведуть ще п'ять областей – Ляшко  Антициклон принесет в Украину резкую смену погоды: синоптики обновили прогноз  Firefly Aerospace планує побудувати модуль для висадки на Місяць до вересня 2023 року  Астрономи показали одну з наймолодших знайдених екзопланет  США налаштовані агресивно реагувати на російські кібератаки – Білий дім  Швидко й дешево: НБУ презентував концепцію системи миттєвих платежів  Погода на неделю: потепление до +16все новости дня
18.09.2021 248

Програму Доступні ліки розширять

З 1 жовтня НСЗУ розширює програму відшкодування лікарських засобів за програмою «Доступні ліки» новим напрямом. Додадуть препарати для пацієнтів із розладами психіки та поведінки.

Про це повідомляється в Telegram НСЗУ.

Йдеться про ліки при таких захворюваннях:

  • епілепсія,
  • шизофренія,
  • ПТСР (Посттравматичний стресовий розлад),
  • депресія,
  • афективні та невротичні розлади.

Для того, щоб отримати препарати за програмою «Доступні ліки» необхідний електронний рецепт. Його виписує невролог або психіатр. Сімейні лікарі електронні рецепти за цими напрямами не виписують.

Отримати препарати безоплатно або з невеликою доплатою можна в будь-якій аптеці, яка працює за відповідним договором з НСЗУ.

Пацієнтам із розладами психіки та поведінки потрібно найближчим часом відвідати свого лікуючого лікаря - невролога чи психіатра. Необхідно, щоб лікар створив індивідуальний план лікування і вніс його в електронну систему охорони здоров’я.

Оценка материала:

5.00 / 1
Програму Доступні ліки розширять 5.00 5 1
Бизнес / Рынки и компании
18.09.2021 248
Еще материалы раздела «Рынки и компании»