НОВОСТИ ДНЯ: На передовій переговори ЗСУ захищають від росіян засоби радіозв’язку зі США - Таран  РФ офіційно визнала участь росіян у збройному конфлікті на сході - Україна в ТКГ  Петиція про відеокамери у дитсадках набрала необхідну кількість голосів  Потеплеет до +20, а потом придут морозы: в Укргидрометцентре назвали даты короткого бабьего лета  Оборонна співпраця: Таран розповів, про що домовились з главою Пентагону  Україна та США спільно протидіятимуть Росії у Чорноморському регіоні  Прячьте зонтики: какую погоду ждать в Украине 20 октябрявсе новости дня
Бизнес
Технологии
21.09.2021 1096

Hubble показав яскраве кулясте скупчення у сузір'ї Змієносець

Телескоп Hubble зробив завдяки своїй ширококутовій універсальній камері WFC3 та камері Advanced Camera for Surveys світлину кулястого зоряного скупчення ESO 520-21 (Palomar 6), яке знаходиться у сузір'ї Змієносець.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє обсерваторія.

Сам космічний об’єкт розташований неподалік від центру Чумацького Шляху, в районі, де міжзоряний газ і пил поглинають зоряне світло і роблять спостереження складнішими.

Зазначається, що Змієносець було одним із 48 сузір'їв, що з'явилися у працях єгипетського астронома другого століття Клавдія Птолемея. Усі вони належать до 88 сузір'їв, офіційно визнаних Міжнародним астрономічним союзом на сьогоднішній день.

Водночас не всі сузір’я, що були запропоновані астрономами, й досі існують.

Як повідомляв Укрінформ, телескоп Hubble зробив завдяки своїй ширококутовій універсальній камері WFC3 світлину кулястого зоряного скупчення NGC 6717.

Оценка материала:

5.00 / 1
Hubble показав яскраве кулясте скупчення у сузір'ї Змієносець 5.00 5 1
Бизнес / Технологии
21.09.2021 1096
Еще материалы раздела «Технологии»