Жизнь и Стиль
Общество
13.10.2021 414

Доктор Комаровський у програмі «Ранок з Україною» розповів, наскільки небезпечний «йота»-вірус

Різні варіанти коронавірусу викликають у людей страхи та тривогу. Як уберегтися від «йота»-вірусу? Наскільки він небезпечний? Ведучий рубрики «Запитай у Комаровського» у програмі «Ранок з Україною» на каналі «Україна» розповів, про що дійсно потрібно турбуватися.

Про «йота»-вірус стало відомо у листопаді 2020 року. Але всі страхи щодо нього зникли, коли з'явився варіант «дельта».

За словами Євгена Комаровського, ми повинні розуміти, якщо тікаємо від зграї собак, то з максимальною ймовірністю нас наздожене не та собака, яка страшніша та більша, а та, яка швидше бігає.

«З коронавірусом та ж сама аналогія, – сказав ведучий рубрики «Запитай у Комаровського». – З можливою вірогідністю ви зустрінетеся та заразитеся тим варіантом коронавірусу, який легше передається від людини до людини».

Кандидат медичних наук пояснив, що після появи «дельти» вже стала не такою актуальною «йота». «Дельта» все більше поширюється, а «йота» йде в небуття.

Однак Євген Комаровський звернув увагу на те, як ми повинні ставитися до цифр. Наприклад, захворіло 1000 осіб, померла 1 людина. А в іншому місці захворіло 1000 осіб, померло 2 людини. Це говорить про те, що вірус вбиває в два рази більше людей?

«ВООЗ не розглядає «йоту» як той варіант коронавірусу, якого треба боятися, – сказав Євген Комаровський. – Постарайтеся вжити заходів проти «дельти».

Всі питання щодо здоров'я дітей та дорослих телеглядачі можуть поставити на сторінці програми «Ранок з Україною» @ranok_ua в Instagram.

Дивіться рубрику «Запитай у Комаровського» на каналі «Україна» у програмі «Ранок з Україною».

 

Оценка материала:

5.00 / 1
Доктор Комаровський у програмі «Ранок з Україною» розповів, наскільки небезпечний «йота»-вірус 5.00 5 1
Жизнь и Стиль / Общество
13.10.2021 414
Еще материалы раздела «Общество»