НОВОСТИ ДНЯ: Підрив літаків на військовому аеродромі під Москвою: чому таких випадків в РФ побільшає  Марсіанський гелікоптер від NASA встановив рекордну для себе висоту  Мобілізація в Україні: хто може служити за місцем проживання, як змінити частину і що таке відношення  Рецепт салату з курячого філе і ананасів: ідеальне поєднання  Британська розвідка пояснила низький моральний дух та нездатність росіян наступати  Коли Тетяни, Ольги чи Володимира 2024 року: найбільш поширені дати іменин за новим календарем  Якою буде зима в Українівсе новости дня
14.10.2021 854

Сім великих аварій: ГТС Росії перебуває в поганому стані

Наземна інфраструктура газотранспортної системи на території Росії перебуває в поганому стані.

Про це йдеться в статті Центру стратегічних комунікацій «Потужностей ГТС України вистачить на дві Європи» на сайті Укрінформу.

Поганий стан російської ГТС підтверджується як часом експлуатації, так і технічними показниками. Особливо це стосується традиційних транзитних коридорів – Уренгой, Прогрес, Союз.

Так, тільки з початку року на ГТС РФ відбулося сім великих аварій: аварія на МГ «Пєрмь-Горький-1», надзвичайний стан на відводі Качканар, аварії на газопроводах «Союз», «Оренбург-Новопсков», пожежі на промислі Ювілейного родовища, відвід на ГРС Бєлорєцк, на газопроводі «Середня Азія-Центр-2» та «Уренгой-Центр-2».

Раніше голова «Оператора ГТС України» Сергій Макогон заявив, що статистика інцидентів підказує, що Росії слід збільшити інвестиції у підтримку власної ГТС.

«Північний потік» – це лише незначна частина російської ГТС, яка потребує щоденної уваги. Тому кошти, що були витрачені на надлишковий «Північний потік-2», можна було б витратити на оновлення російської ГТС», – сказав Макогон.

Як повідомляв Укрінформ, ГТС України продовжують модернізувати, у поточному році її оновлено на понад 4,6 млрд грн.

Оценка материала:

5.00 / 1
Сім великих аварій: ГТС Росії перебуває в поганому стані 5.00 5 1
Бізнес / Ринки та компанії
14.10.2021 854
Еще материалы раздела «Ринки та компанії»