НОВОСТИ ДНЯ: Пентагон завершив будівництво новітнього радара великої дальності на Алясці  Олена Зеленська пропонує запровадити у школах уроки культури харчування  Цены выросли почти на 50%: кто сможет позволить себе квартиру в Киеве  Amazon допомагає дослідникам вивчати, як «приглушити» Сонце  Декабрь в Киеве будет без снега, но с дождями: прогноз погоды на месяц  Пекарі поскаржилися на супермаркети: як в Україні накручують ціни на хліб  В Україні накрутять ціни на горілку і пиво: коли чекати рекордної вартості алкоголювсе новости дня
Бизнес
Экономика
16.10.2021 322

В Італії кількість бідних за пандемію зросла на мільйон

В Італії в результаті пандемії коронавірусу різко збільшилася кількість бідних: зараз вже 5,6 млн жителів цієї країни живуть у злиднях - на один мільйон більше, ніж до кризи, викликаної пандемією.

Про це повідомила гуманітарна організація Caritas Italia в доповіді, оприлюдненій у суботу, 16 жовтня.

У документі констатується наявність кризи "небаченого масштабу" - в два мільйони бідних сімей проживають понад 1,3 млн неповнолітніх, які не мають коштів для гідного життя.

Багато італійців, що знаходилися на межі бідності, на тлі пандемії виявилися в повній убогості, а ті, хто і так вже був бідний, ледь самостійно залагоджують свої справи, зазначає Caritas Italia. Найбільш сильно від бідності страждають Валле-д'Аоста, Кампанія, Лаціо, Сардинія і Південний Тіроль.

Caritas Italiana закликала уряд прем'єр-міністра Італії Маріо Драгі переглянути державні програми допомоги, оскільки більш ніж половина італійців не отримують допомоги, багато також страждають від непомірної заборгованості і лихварів.

У доповіді вказується, що ще до пандемії мільйони італійських сімей мали настільки високі борги, що вони не можуть бути виплачені при нормальних умовах.

Оценка материала:

5.00 / 1
В Італії кількість бідних за пандемію зросла на мільйон 5.00 5 1
Бизнес / Экономика
16.10.2021 322
Еще материалы раздела «Экономика»