НОВИНИ ДНЯ: Де в Україні найвищі та найнижчі пенсії: деталі від ПФУ  Атака Ірану на Ізраїль викликала хаос у світових авіаперевезеннях  Зливи з грозами, а у Карпатах до 0 градусів: прогноз погоди на тиждень  Чим загрожує Україні зменшення граничного призовного віку — представник Інституту демографії  Перереєстрація авто в Україні: скільки коштує послуга  В Україні різко зміниться погода: синоптикиня попереджає про заморозки та похолодання  В ООН шокували кількістю постраждалих в Україні від російських атак у березнівсі новини дня
Бізнес
Технології
19.10.2021 892

NASA перевіряє, чому стався збій під час запуску зонда до троянських астероїдів

Національне управління з аеронавтики і дослідження космічного простору (NASA) почало перевірку дефекту, який виник на борту зонду Lucy після його запуску.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє SpaceNews.

Інженери відомства намагаються встановити, чому одна із сонячних батарей діаметром понад сім метрів не розкрилася повністю після запуску космічного апарата.

«У нинішньому стані космічного корабля, Lucy може продовжувати працювати без загрози для її безпеки. Нині команда (інженерів – ред.) аналізує дані космічного корабля, щоб зрозуміти ситуацію та визначити подальші кроки для повного розгортання сонячної батареї», - заявили в NASA.

У відомстві додали, що вже обидві батареї виробляють електроенергію.

Зазначається, що на самому зонді, який має на меті дослідження так званих троянських астероїдів, встановлені дві сонячні батареї діаметром 7,3 метра. Така велика площа необхідна, оскільки космічний корабель відлітатиме на велику відстань від Сонця, де сонячне світло лише на кілька відсотків потужніше, ніж на Землі. У той час великі сонячні батареї зможуть допомогти зонду продовжити свій рух.

Як повідомляв Укрінформ, цієї суботи, 16 жовтня, успішно було запущено американський космічний зонд Lucy, який допоможе краще зрозуміти походження Сонячної системи завдяки вивченню так званих троянських астероїдів, які крутяться навколо сонця на орбіті біля Юпітера. Запуск було здійснено за допомогою ракети-носія Atlas V компанії United Launch Alliance. Сама місія триватиме 12 років, а її вартість оцінюють у 981 мільйон доларів.

Оценка материала:

5.00 / 1
NASA перевіряє, чому стався збій під час запуску зонда до троянських астероїдів 5.00 5 1
Бізнес / Технології
19.10.2021 892
Еще материалы раздела «Технології»
  • За безпечне користування Windows 10 із 2025 року потрібно буде платити За безпечне користування Windows 10 із 2025 року потрібно буде платити

    Microsoft вже оголосила, що підтримка Windows 10 закінчиться 14 жовтня 2025 року. Після цього для безпечного користування операційною системою потрібно буде щороку платити.

  • Науковий прорив: вчені наблизилися до створення синтетичного життя Науковий прорив: вчені наблизилися до створення синтетичного життя

    Такий прорив дає можливість вченим вивчити найбільш ранні еволюційні стадії життя.

  • ТОП-10 Медіа У Сфері Бізнесу: Рейтинг Найпопулярніших Сайтів В Україні За 2023 Рік ТОП-10 Медіа У Сфері Бізнесу: Рейтинг Найпопулярніших Сайтів В Україні За 2023 Рік

    Про останні інновації та новини у сфері бізнесу, поради стосовно шляхів пошуку фінансів, про монополії, інвестиції, експорт та інші спеціалізовані теми можна прочитати на сторінках медіа про бізнес. В Україні налічуються десятки різноманітних сайтів, де журналісти відслідковують поточну ситуацію і публікують актуальні новини у даній сфері, експерти дають сотні порад, створюють рейтинги, бізнес-кейси та відео.

  • Альтернатива Twitter. Соцмережа Bluesky стала доступною для всіх Альтернатива Twitter. Соцмережа Bluesky стала доступною для всіх

    Після року закритого тестування Bluesky дозволила реєструватися всім. Раніше соцмережа допускала нових користувачів лише за допомогою коду-запрошення, щоб гарантувати, що технологія, яка підтримує мережу, зможе впоратися з трафіком.

  • Гідролокація та підводні дрони Гідролокація та підводні дрони

    Гідролокація та підводні дрони є важливими компонентами сучасних морських технологій, що знаходять застосування як у військових, так і в цивільних сферах. Гідролокація, яка використовує звукові хвилі для виявлення та визначення положення об'єктів під водою, є фундаментальною для підводної навігації, розвідки та мапування. В той же час, підводні дрони, здатні до самостійного виконання задач у водному середовищі, революціонізували підходи до дослідження океанів, оборонної стратегії та екологічного моніторингу. Ця стаття має на меті дослідити історію, технічні аспекти, а також сучасні застосування гідролокації та підводних дронів, з акцентом на їх використанні в Україні.