НОВОСТИ ДНЯ: Резніков — у День ЗСУ: Сильна армія є одним із найпотужніших дипломатичних аргументів  Сьогодні – День Збройних сил України  Впервые реакция термоядерного синтеза генерирует больше энергии, чем поглощает  Солнце могло быть источником необъяснимой воды на Земле  Укрепляем иммунитет: квашеная капуста с клюквой  Появился график выходных на Новый год и Рождество: сколько отдохнем и придется ли отрабатывать  Найдена самая близкая пару сверхмассивных черных дыр из обнаруженныхвсе новости дня
Жизнь и Стиль
Общество
19.10.2021 2491

В Ізраїлі на дні моря знайшли 900-річний меч лицаря-хрестоносця

Ізраїльський аквалангіст знайшов на дні Середземного моря меч, якому близько 900 років.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє NEWSru.co.il.

"Меч - дуже рідкісна знахідка. Він чудово зберігся. Швидше за все, він належав лицареві-хрестоносцю. Меч був покритий нальотом, наскільки можна судити, він виготовлений з заліза. Дивно, як легко такий предмет переміщує тебе до іншої епохи - лицарів, обладунків та мечів", - розповів інспектор відділу Управління з боротьби з розкраданнями Ізраїля Нір Дістельфельд.

Зауважується, що житель Шломо Кацин з міста Атліт відправився 16 жовтня пірнати в море. Під час занурення він побачив старовинні артефакти, які, найімовірніше, були поховані під шаром піску, змитого сильними хвилями.

Найбільший інтерес серед знахідок викликає меч, якому близько 900 років. Довжина його леза становить майже метр, а рукоятки - 30 сантиметрів.

Шломо вирішив, що знахідка може бути вкрадена і, прихопивши меч, що обріс черепашками, він вийшов з води і негайно зв'язався з Управлінням старожитностей Ізраїля. Меч було передано державі, а Кацин отримав почесну грамоту.

Як повідомляв Укрінформ, під час розкопок, що проводяться Управлінням старожитностей Ізраїля в місті Явне, було виявлено давній виноробний комплекс.

Оценка материала:

5.00 / 1
В Ізраїлі на дні моря знайшли 900-річний меч лицаря-хрестоносця 5.00 5 1
Жизнь и Стиль / Общество
19.10.2021 2491
Еще материалы раздела «Общество»