НОВОСТИ ДНЯ: Почему древнеегипетские фараоны перестали строить пирамиды?   У стіні стамбульської Святої Софії знайшли записки та малюнки  Hubble показав струмінь плазми «новонародженої» зірки у сузір'ї Оріон  Озвучен прогноз погоды в Украине на декабрь  Президент анонсував масштабний проєкт термомодернізації багатоквартирних будинків  Берлін попереджає Кремль про наслідки нової агресії проти України  На Киев надвигаются метели и морозывсе новости дня
Жизнь и Стиль
Общество
21.10.2021 886

Рейди з виявлення порушників обмежень у Львові

Лише за останні 5 днів на Львівщині склали 200 протоколів за порушення правил карантину. Більшість – за перебування у громадських місцях без маски чи респіратора. За таке порушення передбачений штраф від 170 до 255 гривень. Перевірки проводять спеціальні мобільні групи поліцейських та Продспоживслужба.

«По дві групи зранку і ввечері перевіряють дотримання карантинних обмежень суб’єктами господарювання. Зранку - це торгові центри, ринки і так далі; ввечері – це вже заклади громадського харчування. Дотримання карантинних обмежень, маскового режиму, як і підприємцями, обслуговуючим персоналом, так і відвідувачами. Друге, на такі обмеження, як 50% від загальної заповненості того чи іншого закладу, а також чотири чоловіки за одним столиком. Весь персонал, який працює в даному закладі чи на ринку, чи в закладі громадського харчування, має бути вакцинований», – пояснив у новинах «Сьогодні» на каналі «Україна» Дмитро Міхалець, заступник керівника головного управління Національної поліції у Львівській області.

Оценка материала:

5.00 / 1
Рейди з виявлення порушників обмежень у Львові 5.00 5 1
Жизнь и Стиль / Общество
21.10.2021 886
Еще материалы раздела «Общество»